Polskie schronisko z klimatyzacją i podgrzewanymi podłogami!

0
774

fot: źródło

Wydaje się to bardzo nieprawdopodobne, ale to prawda – luksusowe schronisko dla zwierząt znajduje się tuż obok Łodzi, pod Zgierzem! Schronisko dla zwierząt w Jasionce pełni również funkcję (wyjątkowego) hotelu dla naszych czworonogów. Znajdują się tam boksy z wybiegiem, pełne zadaszenie, klimatyzacja i podgrzewane podłogi! Pupile muszą być niezwykle szczęśliwe, gdy zimą ich łapki otula ciepło z podłoża, a latem delektują się ochłodzonym powietrzem prosto z klimatyzacji! Budowa schroniska trwała dwa lata, a jego dźwięczna nazwa „Jasionka” podchodzi od wsi, w której znajduje się obiekt. Była to niezwykle wymagająca i czasochłonna inwestycja, jednak dzięki pomocy i zaangażowaniu ludzi o dobrych sercach, schronisko otwarto w 2017 roku, gdzie z dnia na dzień cieszy się ono coraz większą popularnością!

fot: źródło

Przeczytaj: Zrobiono pierwsze w historii zdjęcie czarnej dziury!

Właściciel schroniska, Przemysław Skupiński, w rozmowie z Faktem wyjaśnia: „Jeździłem po całej Europie i oglądałem nowoczesne schroniska. Chciałem żeby nasze nie odstawało od najnowszych technologii i zdecydowałem się na projekt niemiecki„. To właśnie z tego powodu w budynku znalazł się tzw. „pokój adopcyjny”, gdzie na ekranie wielkiego monitora przybyli goście będą mogli obejrzeć zwierzęta przebywające w schronisku, które czekają na adopcję. Skupiński twierdzi, że taki pokój jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla zainteresowanych adopcją, jak i przede wszystkim dla samych zwierząt. Dzięki temu przechadzający się alejkami ludzie nie stresują zwierząt. W budynku znajduje się również pokój pielęgnacyjny, sala weterynaryjna, pomieszczenie socjalne i przede wszystkim klimatyzowane boksy dla zwierząt. Wszelkiej maści zabawki, udogodnienia, drapaki, drabinki czy podgrzewana podłoga znajdują się właśnie tu, w schronisku w Jasionce. Żona właściciela, Agnieszka Skupińska, rozmawiając z Faktem, dodaje: „Zbudowaliśmy schronisko, żeby pomagać zwierzakom. Sami jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami piesków i kotów. Człowiek jest w stanie poradzić sobie w wielu trudnych sytuacjach, a takie domowe zwierzaki niestety często zdane są na nas„. Mamy nadzieję, że kochane czworonogi szybko znajdą nowe, pełne miłości domy, a schronisko i hotel będzie cieszyło się jeszcze większą popularnością, dzięki czemu będzie można ulepszyć wiele takich podobnych obiektów!

fot: źródło

Sprawdź: f7city

Wiedzieliście, że istnieją takie luksusowe schroniska? Szczególnie, że takie rzeczy dzieją się u nas, w naszej pięknej Polsce! Dobrze jest wiedzieć, że warunki, w jakich żyją zwierzęta, są lepsze, niż moglibyśmy sobie je wymarzyć!

Źródło: Fakt

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułZrobiono pierwsze w historii zdjęcie czarnej dziury!
Następny artykułObowiązkiem sklepów będzie wprowadzenie kaucji za plastikowe butelki!
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.