Polskie Tatry w chińskim programie telewizyjnym

0
788
zdjęcie: facebook.com

Nasza duma i piękne krajobrazy – polskie Tatry stały się planem zdjęciowym w trakcie realizacji najnowszego chińskiego reality show. Odcinki, które były kręcone w Polsce będą emitowane w sieci od 17 lutego. 

Najnowszy chiński reality show „Nieustraszone dwudziestolatki” był kręcony w polskich Tatrach. Młode dziewczyny z grupy Rocket Girls 101 odwiedziły Polskę i próbowały udowodnić, że są nieustraszone? Czy im się to udało? Można się przekonać oglądając nowe odcinki kręcone w Polsce od 17 lutego.

W programie „Nieustraszone dwudziestolatki” wzięło udział dokładnie 11 dziewcząt, które zostały poddane próbom wytrzymałości w skrajnych warunkach. Na początek wysłano je na pustynię, a potem w Tatry. Jak wiecie, warunki zimą nie są sprzyjające – jest śnieg, zimno i mróz. Takie warunki potrafią dać w kość niejednemu wielbicielowi Tatr.

Polskie Tatry w chińskiej telewizji

Rocket Girls 101 to znany i lubiany girls band, który istnieje od niedawna, a członkinie muszą się zintegrować i zaprzyjaźnić. Zadebiutowały 23 czerwca 2018 roku.

Zespół Rocket Girls 101, zdjęcie: facebook.com

Gwiazdą zespołu jest znana w Chinach Yang Chaoyue, dzięki której program „Tworząc girlsband 101” osiągnął oglądalność na poziomie 4,47 mld (!) wyświetleń – informują Wirtualne Media. To niesamowity wynik.

Dziewczyny z zespołu mają okazję lepiej się poznać w najnowszej produkcji „Nieustraszone dwudziestolatki”, w której zostaną poddane próbie w najbardziej ekstremalnych warunkach, pustynnych i górskich. Aby nagrać odcinek w górach wysłano je do Zakopanego.

Dziewczyny w trakcie nagrywania najnowszego reality show zostały wysłane do Morskiego Oka oraz zwiedzały polskie urocze Zakopane.

Na ich profilu na Facebooku można zobaczyć wiele zdjęć w zimowej scenerii z naszej pięknej Polski.

Najjaśniejszą gwiazdą zespołu jest Yang Chaoyue. Jest ona królową chińskich social mediów z ogromną ilością fanów, którzy ją obserwują i uwielbiają. Program z ich udziałem będzie emitowany już od 17 lutego. „Nieustraszone dwudziestolatki” wyprodukowała jedna z największych chińskich platform zakupowych, Tencent Video. Spółka ma także własny serwis streamingowy, a podczas odcinka kręconego w Polsce, na planie pracowało ponad 140 osób.

PRZECZYTAJ TAKŻE: ZDROWO – KOLOROWO, CZYLI CO JEŚĆ BY DOSTARCZAĆ ORGANIZMOWI WITAMINY PRZEZ CAŁY ROK – f7dobry.com

Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Robert Andrzejczyk w rozmowie z Wirtualnymi Mediami wytłumaczył, dlaczego polskie góry zyskały ogromna szansę na znakomitą turystyczną reklamę:

– To, że artystki przyjechały właśnie do Polski a nie do innego państwa, zawdzięczamy współpracy m.in. Zagranicznego Ośrodka POT w Pekinie, Małopolskiej Organizacji Turystycznej, Ambasady RP w Pekinie oraz Lokalnej Organizacji Turystycznej Made In Zakopane – powiedział Robert Andrzejczyk.

– Jeżeli jesteście ciekawi jak w programie zostaną przedstawione polskie góry koniecznie oglądajcie odcinki na platformie Tencet Video w każdą niedzielę o godzinie 20 – dodał Andrzejczyk.

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl