Porada tego strażaka może uratować Ci życie. Zobacz co musisz zrobić, gdy się zadławisz {WIDEO}

0
1062

Nieraz zdarza się sytuacja, w której podczas spożywania posiłku zadławiłeś się. Zadławienie się czy zakrztuszenie się to zatkanie dróg oddechowych przez ciało obce. Dorośli najczęściej zadławią się podczas spożywania jedzenia, dzieci małymi przedmiotami wkładanymi do buzi – grozi to niedotlenieniem organizmu, a nawet zatrzymaniem akcji serca. Zobacz, co należy zrobić, gdy jesteś sam w domu i zakrztusiłeś się. To może uratować Ci życie! 

Zdarzyła Ci się sytuacja, w której podczas spożywania posiłku zakrztusiłeś się i miałeś to szczęście, że ktoś był w pobliżu i pomógł Ci szczęśliwie się odkrztusić? Niestety zdarzają się także sytuacje, w których nie będzie nikogo w pobliżu, a sam nie będziesz w stanie odkrztusić się. Zaczniesz panikować i może się to skończyć bardzo tragicznie, czyli zatrzymaniem akcji serca.

Zobacz, jak należy się zachować, gdy znajdziesz się w tak dramatycznej sytuacji (oczywiście życzę Ci, abyś nigdy w takiej sytuacji się nie znalazł). Porada strażaka Jeffa Rehmena pokazuje jak wybrnąć w tarapatów, gdy jest się samemu.

Strażak Jeff Rehmen nakręcił filmik, podczas którego można zobaczyć, jak należy zachować się w sytuacji kiedy jesteśmy sami w domu i się zadławimy. Ta cenna rada może uratować Ci życie. Jednak należy zapamiętać, że z tej wskazówki nigdy nie powinny korzystać kobiety będące w ciąży.

Obejrzyj poniższy filmik, zajmie Ci to dosłownie chwilkę, a może uratować całe życie. Następnie podziel się tą cenną informacją z rodziną i przyjaciółmi. Im więcej osób będzie o tym wiedzieć, tym większe prawdopodobieństwo, że sytuacja nie zakończy się tragicznie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: POLSKIE ZWYCZAJE, KTÓRE DLA NAS SĄ NORMALNE, A OBCOKRAJOWCY UZNAJĄ JE ZA DZIWNE.

Źródło: youtube.com