Poznaj 34-letniego mężczyznę, który wygląda jak 14-latek

0
820
Denis Vashurin | Instagram

Wiele osób uwielbia wyglądać młodziej, ale 34-letni Denis Vashurin, który wygląda jak nastolatek, nie prosił o to.

Według jego metryki urodził się w 1987 roku, ale gdy na niego spojrzysz stwierdzisz, że nie ma więcej niż 14 lat.

Stał się sensacją mediów społecznościowych w Rosji po udzieleniu wywiadu popularnej osobowości na YouTube „Vasya na sene”.

Wielu internautów było zdumionych jego młodzieńczym wyglądem, a nawet on przyznaje, że zawsze reaguje z niedowierzaniem, gdy mówi ludziom o swoim wieku.

Vashurin, człowiek zawieszony w czasie, wygląda jak nastolatek, ale w rzeczywistości ma 34 lata. Ze względu na genetyczną wadę, Denis przestał się starzeć w okolicach 14-lat.

Czytaj: 7 produktów spożywczych, które przyspieszają starzenie się

Denis Vashurin | Instagram

Dlatego woli mieszkać w małej wiosce w rosyjskim obwodzie krasnojarskim niż przenosić się do miasta. Wszyscy go tam znają, a on sam może spędzać czas robiąc to, co lubi – polować, łowić ryby i spędzać czas ze swoją dziewczyną.

Podczas wywiadu z Vasyą, Denis ujawnił, że jego rodzice zauważyli, że nie jest taki jak inne dzieci w bardzo młodym wieku. Zawsze był najmniejszym w swojej grupie wiekowej, ale na początku nie przeszkadzało im to. Był bardzo aktywnym dzieckiem – niektórzy powiedzieliby nawet, że jest nadpobudliwy – potrafił robić wszystko, co inne dzieci, i nigdy się nie męczył.

Gdy dorósł, różnice stały się bardziej wyraźne, a zanim osiągnął wiek dojrzewania, było tak, jakby przestał się starzeć.

Czytaj: Ławka z przebojami Wodeckiego pod Wawelem

Denis Vashurin | Instagram

Na zdjęciu maturalnym wyglądał jak dziecko wśród dojrzałych młodych dorosłych.

„Kiedy zdałem sobie sprawę, że nie zmienię się już fizycznie, na początku poczułem się nieco nieswojo” – powiedział Denis. „Myślałem o tym, jak to wszystko będzie, jak potoczy się moje życie, czy będzie mi ciężko”.

Udało mu się prowadzić ogólnie normalne życie, ale są chwile, kiedy wciąż musi udowodnić swój wiek.

Wspomina incydent z policją drogową, która podejrzewała, że sfałszował swoje prawo jazdy. Po potwierdzeniu swojego wieku policjant drogowy zaczął żartować z tego, jak młodo wyglądał, co uznał za niestosowne.

„Dlaczego za każdym razem muszę komuś coś tłumaczyć?” – zapytał retorycznie oburzony 34-latek.

Chociaż wygląda młodo, jego ciało starzeje się w tym samym tempie, co inni ludzie w jego wieku. Jeśli chodzi o jego osobowość, przyjaciele i dziewczyna nazywają go „dziadkiem”.

„Jestem nudny, uparty, ospały, jak niedźwiedź podczas hibernacji” – wyjaśnił Denis ze śmiechem.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

34-latek spotyka się ze swoją dziewczyną od wielu lat. Na szczęście znają się od dawna, więc nie musiał jej udowadniać swojego prawdziwego wieku.

Kolejną rzeczą, z którą Denis musi się mierzyć ze względu na swój młodzieńczy wygląd, jest ocenianie po prostu jego wyglądu.

„Nie możesz żyć moim życiem” – powiedział. „Nie wiesz, jak byś żył w moim ciele, w mojej sytuacji, jaką osobą byś się stał. Dlatego nie osądzaj”.

Denis Vashurin | Instagram
Denis Vashurin | Instagram
Denis Vashurin | Instagram
Denis Vashurin | Instagram
Denis Vashurin | Instagram
Denis Vashurin | Instagram
Denis Vashurin | Instagram
Denis Vashurin | Instagram