Poznaj Eris: suczkę z niezwykle długim pyskiem

0
267

To jest Eris, jest niesamowitą suczką należąca do rasy borzoj. Jej ciało jest nie tylko długie, ale może się również pochwalić zapierającym dech w piersiach 31-centymetrowy pyskiem.

Eris należy do rasy borzoj. Suczka ma niezwykle długi 31-centymetrowy pysk. Jej właściciele twierdzą, że może mieć nos rekordzistki świata i na pewno nie mieliby nic przeciwko, gdyby eksperci z Księgi Rekordów Guinnessa to zmierzyli.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Para z Richmond, Lily i Savannah, adoptowała ją i przywiozła do domu w lipcu 2018 roku. Wtedy była jeszcze małym szczeniakiem i nikt nawet nie wiedział, jak długa będzie ona i jej nos, i że Eris zmieni się w celebrytkę na Instagramie.

Jej „unikalne” cechy mogą nie pasować do typowej modelki z Instagrama, ale w psim świecie przyciąga wiele uwagi. W niecały rok Eris zgromadziła ponad 50 000 obserwujących.

Czytaj: Poznaj Dextera, psa, który nauczył się chodzić jak człowiek

Częściowo ma to związek z kontem Eris na Instagramem.

„Instagram umieścił ją na stronie głównej i strona po prostu eksplodowała. To było bardzo dziwne” – powiedziała Lily.

Zdjęcie zostało polubione ponad milion razy i obejrzane na całym świecie.

Czytaj: Okrzyknięto go najpiękniejszym koniem na świecie!

„Eris otrzymała wiadomości od kogoś z Francji, od kilku osób z Niemiec, od kogoś z Kanady” – powiedziała Lily. „Chcieliśmy mieć miejsce, w którym moglibyśmy po prostu dokumentować, na przykład, jej dorastanie, i przechowywać nasze ulubione zdjęcie każdego dnia, kiedy ją mamy”.

A teraz cały świat też może to oglądać.