Poznaj Pana Methane – człowieka, któremu płacą za pierdnięcia

0
668
Zdjęcie: Mr. Methane/Twitter

Pan Methane to światowej sławy artysta, który, jak sama nazwa wskazuje, ma wyjątkowy talent, jeśli chodzi o pierdzenie.

Ze wszystkich supermocy, jakie można mieć, pierdzenie do woli prawdopodobnie znajduje się u dołu listy u wszystkich ludzi, a jednak jedna z niewielu osób, o których wiadomo, że jest w stanie kontrolować swoje wzdęcia, zdołała zbudować karierę wokół tej umiejętności.

Paul Oldfield, znany również jako „Mr. Methane”, odkrył swój niezwykły talent do pierdzenia w nastoletnich latach i ostatecznie udało mu się go wykorzystać jako sposób na życie, podróżowanie po świecie i pokazywanie światu swojej nieco odrażającej zdolności.

Urodzony w Macclesfield Anglik jest obecnie rekordzistą pod względem liczby pierdnięć wydawanych w ciągu jednej minuty, ale znany jest również z wykonywania popularnych piosenek przez pierdzenie i różnych innych odrażających sztuczek.

Paul Oldfield odkrył swoją supermoc jako nastolatek podczas ćwiczeń jogi ze swoją siostrą. Podczas próby pozycji lotosu zdał sobie sprawę, że może wdychać i wydychać oba końce swojego ciała. Podekscytowany swoim nowo odkrytym talentem, następnego dnia Paul wypuścił dwadzieścia szybkich bąków w mniej niż minutę dla grupy swoich przyjaciół.

Ale pierdzący superman stał się panem Metanem dopiero później w jego życiu. Początkowo szkolił się na konduktora i czasami zabawiał kolegów swoimi umiejętnościami pierdzenia, ale ostatecznie zdecydował, że życie to coś więcej niż wstawanie o 3 nad ranem, aby prowadzić pociąg, i zajął się biznesem rozrywkowym.

Facebook

Pod koniec1980 roku Pan Methane zaczął występować jako inauguracyjny występ dla lokalnego zespołu muzycznego, a następnie udał się do Nowego Jorku, gdzie zarówno zaimponował, jak i przeraził gospodarzy programów, takich jak Howard Stern, swoją zdolnością do pierdzenia.

Wyprodukował muzyczne parodie słynnych piosenek, w tym „In The Air Tonight” Phila Collinsa, i występował w programach takich jak brytyjski Got Talent i niemiecki Das Supertalent.

Czytaj: Nagrodzono poznańskie schronisko dla zwierząt

Dr Peter Whorwell, znany specjalista od jelit ze szpitala Withington w Manchesterze, tłumaczy, że podnosząc przeponę, pan Methane jest w stanie zassać powietrze do okrężnicy przez otwarty zwieracz, a następnie zamknąć zwieracz przed wypuszczeniem powietrza. Poruszając pośladkami artysta nauczył się zmieniać ton i wysokość swoich pierdów, co pozwala mu wykonywać swój niezwykły repertuar muzyczny.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Historia pana Methane jest podobna do historii Le Pétomane (dosłownie: pierdmaniaka), XIX-wiecznego francuskiego artysty, który dowiedział się, że jest w stanie zassać powietrze przez zwieracz podczas pływania, a następnie wykorzystał tę umiejętność do zbudowania kariery w Paryżu.

W 2018 r. Methane skontaktował się z Rekordami Guinnessa i poprosił o potwierdzenie jego próby wypuszczenia jak największej liczby pierdów w ciągu jednej minuty. Celował w 50, ale podobno udało mu się aż 86 pierdnięć. To nie była jego pierwsza próba wpisania jego nazwiska do najsłynniejszej księgi rekordów na świecie. Skontaktował się z nimi również w 1990 roku, ale wtedy jego talent nie był czymś, co Guinness chciał kojarzyć z ich marką.

Czytaj: Najdziwniejsze rekordy Guinnessa. Skąd ludzie biorą takie pomysły?

„Mam nadzieję, że tym razem zapiszą mnie do Księgi Rekordów Guinnessa, ponieważ są o wiele bardziej liberalni. Ale jest miejsce na poprawę, może mógłbym zrobić 100 pierdnięć w minutę” – powiedział Mr. Methane.

Trzeba przyznać, że to trochę odrażające…