Poznajcie kota, który jest najsłodszym sprzedawcą ryb w Wietnamie

0
504

Jesteście pewni, że widzieliście już wszystko? Poznajcie kota, który jest największą atrakcją na wietnamskim targu rybnym.

W Hajfong w Wietnamie jest uroczy 3-letni kot o imieniu Pies. Pracuje na targu rybnym, pomagając lokalnym sprzedawcom, gdzie jest prawdopodobnie najbardziej znanym kotem w kraju.

Kot jest prawdziwym biznesmenem. „Pies uwielbia lody, podróżuje i dużo śpi” – powiedział Le Quoc Phong. „Ma także wiele wielbicielek w tym kraju”.

„Mój mały kot uwielbia, jak mu się robi zdjęcia. Bardzo chętnie nosi również różne kostiumy” – powiedział właściciel zwierzaka.

Le Quoc Phong, właściciel Psa, nadał swojemu zwierzakowi tak szczególne imię, ponieważ zwykle zachowuje się jak szczenię. „Był naprawdę gorący dzień, kiedy adoptowałem kota, a on oddychał jak pies, więc w ten sposób otrzymał swoje imię”. To takie proste, a jednocześnie tak dziwaczne!

Jego zdjęcia pojawiają się w nagłówkach gazet nie tylko w Wietnamie, ale także w Tajlandii i Chinach.

Le Quoc Phong mówi, że niektórzy ludzie uważają, że Pies czuje się nieswojo w ubraniach, które nosi, ale to nie prawda. „Pies czuje się bardzo przytulnie [w tych strojach] i może normalnie chodzić.”

Czytaj: Kot o podwójnym pyszczku. Wygląda przeuroczo!

Przewiń w dół, aby sprawdzić, jak wygląda życie tego pracowitego kota.

Czytaj: PRACA DLA MIŁOŚNIKÓW KOTÓW W MALOWNICZYM MIEJSCU.