Poznajcie największego noworodka na świecie urodzonego siłami natury

0
803

Nowo narodzone dziecko w rodzinie to zawsze szczęście. W końcu po wielu miesiącach na świat przychodzi dziecko, które nosiłaś pod sercem. To wydarzenie poprzedzają długie miesiące planowania, przygotowań i niecierpliwego oczekiwania. Aż w końcu nadchodzi czas na poród i na świat przychodzi owoc miłości. 

To wyjątkowo pełen emocji dla matki i ojca moment, w którym setki różnych myśli zlewają się w radość, zachwyt i dumę. Pewien chłopczyk przyszedł na świat w australijskim szpitalu. W dniu narodzin ważył dwa razy tyle, co inne maluchy przychodzące na świat. Poznajcie największego noworodka na świecie, Parkera.

Australijka Nikki Bell, 28-letnia mama urodziła swoje drugie dziecka, synka Parkera. Poród ten obił się głośnym echem w internecie, a wieści z nim związane obiegły cały świat. Powód? Bardzo duża waga noworodka.

Ile ważył noworodek?

W trakcie porodu chłopczyk ważył aż 5,75 kg! To ponad dwukrotnie wyższa waga od jego rówieśników. Na dodatek Nikki urodziła chłopczyka naturalnie, nie przez cesarskie cięcie.

Mama i chłopczyk czują się bardzo dobrze, a sam poród przebiegł szybko, sprawnie i bez komplikacji. Poniżej zobaczycie zdjęcie „małego” Parkera, jego matki i siostry.

Trzeba przyznać, że Parker to gigantyczny maluch wśród noworodków. Życzymy dużo zdrowia dla chłopczyka i mamusi! <3

PRZECZYTAJ TAKŻE: Lalki reborn, które przypominają prawdziwe niemowlęta zastąpią prawdziwe dzieci? – f7dobry.com

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj 🙂 

Koniecznie odwiedź naszą stronę f7city.pl