Pracownica znalazła 42 000 dolarów ukryte w ubraniach

0
446

Kiedy nowa pracownica sklepu charytatywnego znalazła stosy banknotów 100-dolarowych wciśnięte w dwa stare swetry, pomyślała, że muszą być fałszywe.

Sprzedawca w organizacji Goodwill Industries zdał sobie jednak sprawę, że są one absolutnie prawdziwe – a gotówka wyniosła 42 000 dolarów.

Andrea Lessing z tyłu sortowała ubrania i szukała rozdarć lub plam, kiedy zobaczyła skarb, a pierwszą rzeczą, o której pomyślała, była jej sześcioletnia córka.

„Moja córka ma urodziny w lipcu, więc właściwie mogłabym zorganizować jej niesamowite przyjęcie urodzinowe” – powiedziała kobieta.

Ale Lessing powiedziała również, że wierzy w karmę i nie wyobraża sobie zatrzymywania pieniędzy dla siebie.

Zgłosiła znalezienie gotówki, a sklep w Norman w stanie Oklahoma był w stanie wyśledzić właściciela dzięki możliwej do zidentyfikowania dokumentacji dołączonej do pieniędzy.

Właściciele, którzy zapomnieli o pieniądzach, przekazując ubrania, podarowali Andrei 1000 $, przez co kobieta zaczęła płakać. Bardzo mocno się wzruszyła.

Czytaj: Jak wydawać pieniądze na maksymalne szczęście

Andrea ze swoim szefem – Goodwill Industries w środkowej Oklahomie.

„Andrea dostała nagrodę w czwartek. Rozmawiałem z nią wczoraj i nadal jest w szoku – i przerażona ich hojnością ”- powiedziała Lacey Lett, Dyrektor Ds. Komunikacji w Goodwill Industries w środkowej Oklahomie.

Jest to nie tylko największe znalezisko gotówkowe w historii Goodwill w Oklahomie, ale również zaliczane do najlepszych znalezisk firmy Goodwill na całym świecie – a nagroda pomoże Andrei zorganizować jej córce „niesamowite urodziny”.

„Podjęłam właściwą decyzję” – powiedziała Lessing.

Jej przekonanie, że „jeśli zrobisz coś dobrego, to coś dobrego wróci do Ciebie” okazało się równie autentyczne i prawdziwe, jak odkryta przez nią waluta.

Czytaj: W Krakowie za bilety komunikacji miejskiej zapłacisz Blikiem

johannesfloe.com – Art to remember