Prawo przyciągania: trzy najważniejsze „nigdy”

0
629

Nasze życie jest zgodne z głównym uniwersalnym prawem – prawem przyciągania. To jest proste i logiczne: człowiek przyciąga to, o czym myśli.

Nie można marzyć o szczęściu i jednocześnie myśleć: „Zawiodłem się życiem: nie mam pieniędzy, nie mam zdrowia, nie mam miłości…”

Wszechświat odpowiada na takie myśli z pomocą dżinu z magicznej lampy. „Cóż” – odpowiada. – Skoro tak chcesz, tak będziesz mieć. I tak się właśnie dzieje”. Negatywna myśl wraca do Ciebie ze zdwojoną siłą. Ten artykuł dotyczy tego, czego nie robić. Nigdy.

facebook.com

Szczęśliwi ludzie przyciągają miłość innych ludzi

Wszyscy ludzie, wydarzenia, rzeczy w naszym życiu nie są przypadkowe. Otaczamy się nimi swobodnie lub mimowolnie. Chęć kochania i bycia kochanym musi rodzić się w duszy, aby wypełnić wszystkie zakamarki świadomości. Pamiętaj: nikt nie może dla nas nic zrobić. My i tylko my tworzymy własną rzeczywistość. Szczęśliwi ludzie cieszą się najbardziej zwyczajną okazją.

3 główne „nigdy”:

1. Nigdy nie ukrywaj starej urazy, zwłaszcza wobec bliskich. Obrazy na poziomie podświadomości blokują możliwości pozytywnej zmiany w życiu.

2. Nigdy sobie nie mów: nie odniesiesz sukcesu. Wiara w sukces jest główną gwarancją sukcesu.

3. Nigdy nie rób poszukiwania miłości celem samym w sobie. Prawdziwe uczucie pojawia się naturalnie i harmonijnie.

Czytaj: Przyciąganie dobra

Szczęśliwi ludzie żyją dłużej i rzadziej chorują

„Wszystkie choroby nerwów”. Nasze zdrowie fizyczne jest lustrzanym odbiciem naszego zdrowia psychicznego. Negatywne emocje niszczą organizm na poziomie komórkowym, rodząc nieuleczalne choroby.

Lekarze armii Aleksandra Wielkiego byli zdumieni niesamowitym faktem, że żołnierze pokonanej armii umierali przez rany, z którymi bardzo szybko radzili sobie triumfujący żołnierze. Znacznie później lekarz Napoleona Bonaparte ujął to następująco: „rany zwycięzców goją się szybciej”. Innymi słowy, powodzenie każdego leczenia zależy od pragnienia życia. W naszym ciele wszystko jest pierwotnie pomyślane w taki sposób, że jest w stanie wyleczyć się. Główne warunki to właściwe myśli i siła ducha.

3 główne „nigdy”:

1. Nigdy nie narzekaj na chorobę, z wyjątkiem lekarza. Osoba, która nieustannie narzeka na choroby, szczegółowo o nich opowiada innym, nieświadomie podważa własne zdrowie.

2. Nigdy nie diagnozuj siebie. Kiedy mówisz: pewnie mam taką chorobę, programujesz ją i wkrótce Twoje obawy się spełniają.

3. Nigdy nie kłóć się z agresywnymi ludźmi, nie przyłączaj się do ruchu przeciwko czemuś. Negatywna wiadomość niszczy ciało. A zdrowie zaczyna się od wewnętrznego spokoju i pozytywnego nastawienia do życia.

Blue link: https://www.tbgtechco.com

To nie pieniądze przynoszą szczęście, ale szczęście przyciąga pieniądze

Nie mamy pojęcia, jak bardzo się mylimy, kiedy mówimy: „Gdybym miał pieniądze, byłbym naprawdę szczęśliwy”. Prawo przyciągania działa dokładnie odwrotnie: bogactwo, sukces i inne korzyści zaczynają pojawiać się w człowieku właśnie wtedy, gdy czuje się naprawdę szczęśliwy. Innymi słowy, poczucie szczęścia może uczynić człowieka bardziej produktywnym, celowym, wytrwałym, pewnym siebie, co bezpośrednio wpływa na wzrost dochodów materialnych.

3 główne „nigdy”:

1. Nigdy nie mów „nigdy”. Usuń zwroty „Nigdy nie wyjdę z długów”, „Nigdy nie znajdę dobrej pracy” itd. Na zawsze. Te zwroty potężnie blokują bogactwo i dobrobyt.

2. Nigdy nie oszczędzaj pieniędzy „na gorsze dni”, w przeciwnym razie ryzykujesz, że te dni szybko nadejdą. Lepiej jest przyjąć inne sformułowanie: „Na miłe niespodzianki” lub „Na wycieczki”.

3. Nigdy nie karć się za nieplanowane wydatki i spontaniczne zakupy. W końcu to porcja pozytywnych emocji, bez których proces zarabiania pieniędzy traci sens. W kulturze słowiańskiej nie jest akceptowane, a nawet nieprzyzwoite, okazywanie szczęścia, radowanie się, gdy inni ludzie nie odnoszą tak wielkich sukcesów. 

Czytaj: Slab City – ostatnie wolne miasto na świecie?