Próbował obrabować salon fryzjerski. Właścicielka zastosowała oryginalną karę

0
603
Rosjanin, który próbował obrabować salon fryzjerski, stał się ofiarą, kiedy właścicielka sklepu obezwładniła go, związała go nago, a następnie przez trzy dni wykorzystywała jako niewolnika seksualnego. Zdjęcie: Twitter

W 2014 roku Rosjanin próbował obrabować salon fryzjerski. Jednak sytuacja przybrała nieoczekiwany obrót, gdy Olga Zając, właścicielka salonu, obezwładniła go i związała.

32-letni Viktor Jasiński próbował okraść salon fryzjerski w Meshchovsku. Domagał się utargu od właścicielki, ale nie wiedział, że kobieta ma czarny pas w karate. Nie spodziewał się, że 28-letnia Olga Zając powali go na ziemię ciosem karate.

Mężczyzna został obezwładniony przez posiadaczkę czarnego pasa, która następnie zaciągnęła go na zaplecze, rozebrała i przywiązała do grzejnika.

Następnie przez trzy dni karmiła go wyłącznie Viagrą i wykorzystywała seksualnie.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Viktor Jasiński przyznał się policji, że udał się do salonu w Meshchovsku w Rosji z zamiarem obrabowania go.

Jednak sytuacja zmieniła się dramatycznie, gdy został pokonany przez właścicielkę, która ma czarny pas w karate.

Jednym kopnięciem powaliła niedoszłego złodzieja.

Niedoszły rabuś został w końcu uwolniony. Jasiński udał się prosto na policję i opowiedział im o swojej gehennie na zapleczu, mówiąc, że był przetrzymywany jako zakładnik, nagi przykuty do kaloryfera i karmiony wyłącznie Viagrą.

Kiedy policja przybyła, by przesłuchać Olgę, ta powiedziała:

„Co za drań. Tak, uprawialiśmy seks kilka razy. Ale kupiłam mu nowe dżinsy, dałam mu jedzenie, a nawet 1000 rubli, kiedy odszedł”.

Parę aresztowano.

Czytaj: Plecione fryzury, które zapierają dech w piersiach

Olga Zając. Źródło: Twitter

Czytaj: Lotnisko Kraków: nowe połączenia z Dubajem i Lubeką