Przezroczyste plastikowe szorty dla mężczyzn

0
443

Jasne plastikowe szorty dla mężczyzn już istnieją i nic dziwnego, że niewiele pozostawiają wyobraźni.

Każdy projektant i niektóre przedsiębiorstwa modowe chcą robić coś nowego, innowacyjnego i odmiennego od tego, co widzimy na rynku. Niektóre z ich produktów są interesujące, artystyczne i praktyczne. Ale niektóre bywają także niezrozumiałe… Te przezroczyste szorty są przykładem tego ostatniego.

Planujesz wakacje i chcesz wywrzeć mocne wrażenie na plaży? Cóż, te przezroczyste, wodoodporne szorty plażowe są właśnie dla Ciebie.

Wydaje się, że dziwaczne szaleństwo wkroczyło również do świata odzieży męskiej.

Właścicielem tych dziwacznych szortów jest niemiecka firma Maverick Swim. Jeśli chcesz kupić te przezroczyste szorty, musisz zapłacić 29,99 USD.

Na stronie internetowej firmy czytamy: „Następna generacja przezroczystych szortów plażowych jest już dostępna! Wodoodporne, przezroczyste szorty Berlin w kolorze limonki są całkowicie przezroczyste i to od Ciebie zależy, czy będziesz nosić pod spodem kolorowe, wyraziste majtki lub po prostu rozbierzesz się dla zabawy!”

Czytaj: Moda często czerpie inspirację z natury

Twitter

Nylonowe szorty składają się z neonowej podszewki i neonowego sznurka, podkreślając właściciela, który zdecydowanie wyróżni się z tłumu. Pamiętaj jednak, że majtki nie są sprzedawane z szortami! Musisz kupić własne majtki, bokserki bądź stringi.

„Poliesterowe spodenki mają neonową podszewkę, która sprawia, że przebijesz się z tłumu!”.

Dodają także, że spodenki są ekskluzywną limitowaną edycją.

Czytaj: Trzy dni darmowych koncertów we Wrocławiu

Przezroczysty materiał spodenek to poliester, dzięki czemu są wodoodporne. Możesz je znaleźć w różnych rozmiarach, S, M, L, XL, dzięki czemu możesz wybrać swój rozmiar.

Ten produkt jest dostępny nawet na Amazonie, z takim opisem: bardzo oddychające, dzięki czemu możesz zachować suchość i elastyczność ciała. Inne cechy to „elastyczne zamknięcie, lekki materiał podobny do plastiku, bardzo gładki i miękki”. W tych spodenkach nie ma kieszeni.

Amazon pisze:
„Przezroczysta wodoodporność pozwala cieszyć się szczęśliwymi godzinami surfowania. Elastyczny pas ze sznurkiem pozwala swobodnie regulować szczelność w zależności od talii”.

Ten produkt jest zabawny, ale służy do różnych aktywności, w tym pływania, surfingu, lub można go używać jako poręcznego stroju plażowego. Konserwacja jest bardzo łatwa, szorty można prać ręcznie lub włożyć do pralki.

Szorty mają niepowtarzalny charakter i znajdują się chętni na zakup tego oryginalnego odzienia. Jeden z klientów Amazona kupił te szorty i wystawił 5 gwiazdek.

Inny klient napisał: „Są bardzo dobre. Jeśli wolisz luźniejszy krój, kup o jeden rozmiar większy. Materiał jest naprawdę rozciągliwy, co jest dobre. Szorty są bardzo dobrej jakości. Polecam, ale jeśli chcesz, aby wyglądało to dobrze, zaopatrz się w koronkowe bokserki”.

Jak każdy inny produkt, tak i ten ma swoje antypatie. Niektórzy ludzie pisali negatywne komentarze.

„Strata pieniędzy, ale i tak je kupiłem. Zdecydowanie ciało nie oddycha. Przeniosą one Twoje spocone piłki na zupełnie inny poziom. Są dobre na rozbawienie innych osób”.

Użytkownicy Twittera nazwali je „tandetnymi” i mają nadzieję, że trend się nie przyjmie.

Jedna osoba napisała: „Dlaczego… po prostu dlaczego?”

Inni żartowali, że będą je nosić tylko wtedy, gdy przegrają zakład z przyjaciółmi.

Czy znaleźliby się chętni na takie szorty?

johannesfloe.com – Art to remember