„Psy 3. W imię zasad”: będzie się działo!

0
746
Rośnie w siłę obsada filmu Psy 3. Zdjęcie: facebook.com/psywimiezasad

„Psy 3. W imię zasad” to najbardziej wyczekiwany polski film 2020 roku. Władysław Pasikowski po raz kolejny przedstawi na dużym ekranie mafijno-gangsterskie porachunki Franz Maurera, którego postać wielu fanom kojarzy się z Bogusławem Lindą. Film do kin trafi już na początku roku.

Muszę przyznać, że sama z ogromnym zainteresowanie oglądałam każdą część „Psów”. Jak na polski film – za każdym razem oglądało się ciekawie. Scenariusz bardzo ciekawie napisany plus świetnie dobrani aktorzy.

Trzecia część „Psów”, dokładnie „Psy 3. W imię zasad” trafi do kin 17 stycznia 2020 roku. Produkcja już postanowiła podgrzewać atmosferę i co jakiś czas zdradza fanom kolejnych członków obsady.

Obsada

17 stycznia 2020 premiera trzeciej części kultowych „Psów”!
Zdjęcie: facebook.com

W rolach Franza Maurera i Waldka „Nowego” Morawca ponownie zobaczymy Bogusława Lindę i Cezarego Pazurę. Na ekranie zobaczymy także Marcina Dorocińskiego, Sebastiana Fabijańskiego i Tomasza Schuchardta. Kolejne nazwiska obsady poznamy wkrótce.

„Psy” i „Psy 2” to filmy legendarne. Podobnie jak tysiące widzów jestem wygłodniały ich kontynuacji. Po lekturze scenariusza wiem, że jest naprawdę dobrze i warto na nią czekać! – mówi Tomasz Schuchardt, który dołączył do obsady filmu.

Widzowie mogą spodziewać się dokładnie tego, co „Psy” zaoferowały im 25 lat temu. Historia ma westernowy klimat, a jej finał będzie efektowny. W tym filmie nie ma grzecznych chłopców! – dodaje Sebastian Fabijański.

Czego możemy się spodziewać w trzeciej części?

Na zdjęciu Boguslaw Linda jako Franz Maurer i Cezary Pazura jako „Nowy”. Zdjęcie: facebook.com

Po 25 latach za kratkami Franz Maurer wychodzi na wolność i musi odnaleźć się w nowej Polsce, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Jak Franz odnajdzie się w nowym świecie? W świecie, w którym dawna lojalność i dawne zasady przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy Franz ponownie spotka się z „Nowym”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Reżyser i producent filmu

Film jest na podstawie scenariusza Władysława Pasikowskiego. Producentami filmu są Klaudiusz Frydrych (współtwórca „Jacka Stronga”) i Janusz Dorosiewicz (producent filmu „Psy II: Ostatnia krew”).

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tomasz Kot zagra główną rolę w filmowej biografii wynalazcy Nikoli Tesli

Jesteś z Poznania? Koniecznie zerknij do f7poznan.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie zerknij do 
f7krakow.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie zerknij do 
f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie zerknij di 
f7warszawa.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie zerknij do 
f7lodz.pl
Jesteś z innego miasta? Koniecznie zerknij do 
f7city.pl