Puste trumny, pusty szpital – brazylijscy posłowie ujawniają największe oszustwo Covid-19

0
3545

19 czerwca 2020 – FRN przynosi następujące ważne objawienie:

Członkowie parlamentu brazylijskiego postanowili potwierdzić podejrzenia i włamać się do szpitala, który twierdził, że ma 5000 zakażeń i 200 zgonów z powodu COVID-19, i stwierdzili, że szpital rażąco nad-reprezentował przypadki i swoje roszczenia. W rzeczywistości nie było ani jednej osoby, podają, a szpital był całkowicie pusty i oczywiście nadal był w budowie.

Posiadając informacje, że w tym szpitalu dzieje się coś złego, pięciu posłów brazylijskiego parlamentu udało się do szpitala, zachęconych przez prezydenta Bolsonaro, aby się włamali i sprawdzili liczbę pacjentów.

Ten szpital nie został nawet ukończony, ale twierdził, że leczył 5000 osób z COVID-19, podczas gdy 200 już nie żyło. Urzędnicy włamali się, aby sprawdzić roszczenia i stwierdzili, że w szpitalu panuje absolutny bałagan, obiekt jest niedokończony i nie ma żadnych pacjentów.

Gubernator najwyraźniej oszukuje państwo i naród wraz z obywatelami podatników i kłamie na temat statystyk. Prawdopodobnie jest to program defraudacji mający na celu osłabienie kraju i rozpowszechnianie szczepionek opartych na zawyżonej liczbie zgonów związanych z Covid.

Jeszcze bardziej szokująca była decyzja o otwarciu trumien ofiar koronawirusa rzekomo oczekujących na transport do pochówku. Otwierając trumny, posłowie byli zszokowani, ale nie zdziwieni, kiedy okazało się, że wszystkie trumny są puste.

Czytaj: Ordynator szpitala zakaźnego w Tarnowie: Pandemia to fikcja, bezsensowny jest też nakaz noszenia maseczek

Źródło: fort-russ.com

Czytaj: Protest przeciwko zwolnieniom w fabryce Volkswagena w Poznaniu

Blue link: https://www.tbgtechco.com