Ratownicy medyczni nie mogą przestać się śmiać podczas nagrywania filmiku (WIDEO)

0
260
Pogotowie ratunkowe Wschodniej Anglii. Źródło: Facebook

Dwóch ratowników medycznych nie może przestać się śmiać podczas nagrywania filmiku promocyjnego, który stał się szalenie popularny.

Nagranie z tak zwaną głupawką, gdy dwóch ratowników medycznych nie może przestać się śmiać, próbując wyjaśnić swoją pracę, stało się hitem w mediach społecznościowych.

Widzimy jak Dave Tamarro i Joe Cartwright nie mogą zapanować nad niekontrolowanym chichotem podczas nagrywania poważnego filmiku przeznaczonego na Międzynarodowy Dzień Sanitariuszy, który przypadał na 8 lipca.

Czytaj: Ratownik z Ustki chciał uświadomić ludziom jak zdradliwe bywa morze – wystarczył jeden krok!

Para z East of England Ambulance Service stała się internetową sensacją po opublikowaniu klipów na stronie grupy na Facebooku.

„Straciliśmy rachubę ujęć, ale z pewnością przyniosło to wiele dobrych wyników” – napisali w poście.

Ponad 45 000 osób obejrzało filmik pokazujący, jak Dave i Joe chichoczą, gdy próbują wyrazić poważne uczucia dotyczące bycia ratownikiem medycznym.

W jednej chwili Joe (LOM, co jest skrótem od wiodącego menedżera operacyjnego) mówi „Nie mogę tego zrobić, Dave”, śmiejąc się histerycznie w kolejnej nieudanej próbie.

„Poprzez wszystkie wyzwania i złamane serce zawsze pojawia się śmiech, który pomoże ci przetrwać te dni” – napisał Dave na Facebooku, mówiąc, że cieszy się, że tak wielu ludzi się uśmiało.

Czytaj: Poznańskie pogotowie ma nowy sprzęt. Pierwszy taki w Polsce!

Komentując na Facebooku, Nicky Jenner napisał: „Ulepszyliście mój dzień!!! Bardzo śmieszne. Śmiejcie się dalej, ten świat potrzebuje więcej ludzi takich jak wy oboje!”

Nicky New dopisał: „To genialne, pocieszyło mnie po ciężkim dniu w pracy! Dzięki chłopaki”.

Gwarantuję, że i Ty będziesz pękać ze śmiechu. Idealne nagranie na koniec dnia pracy!

Koniecznie zajrzyj na f7.pl