Rewolucyjna słuchawka prysznicowa, bijąca rekordy sprzedaży

0
672

Niesamowita słuchawka prysznicowa, zaprojektowana przez dwóch inżynierów – pasjonatów, bije rekordy sprzedaży na całym świecie. Obecnie podbija ona Polskę.

Co sprawia, że słuchawka prysznicowa jest tak popularna?

Ta słuchawka prysznicowa zapobiega przedostawaniu się kamienia, chloru i innych zanieczyszczeń w wodzie dzięki naturalnym mineralnym kamieniom, zamontowanym w uchwycie.

Te kamienie, wykonane z turmalinu, germanu i gliny, w naturalny sposób filtrują zanieczyszczenia z wody. Poprawia to jakość skóry i włosów. Jest to szczególnie korzystne dla osób, które mają suche włosy lub skórę.

Ale to jeszcze nie wszystko. Słuchawka prysznicowa ZenOasis ponadto zmniejsza zużycie wody. Składa się ona ze stu mikro-otworów, sprawiających, że zużycie wody może być nawet o 60% mniejsze. Zapobiega to marnotrawstwu i pozwala na obniżenie rachunków za wodę! W czteroosobowej rodzinie, gdzie każdy bierze prysznic codziennie, słuchawka prysznicowa zwróciła się po zaledwie 2 miesiącach używania.

Dodatkowo, mikro-otwory zwiększają także ciśnienie wody aż o 250%, dzięki czemu kąpanie staje się przyjemniejsze. Głowica prysznica posiada 3 różne, bardzo przyjemne tryby. Po dwóch tygodniach skóra i włosy stają się miękkie, a napięcie w mięśniach znacznie puszcza.

Czytaj: Ta kąpiel usunie wszystkie toksyny z organizmu, poprawi krążenie, zmniejszy stan zapalny!

Słuchawka prysznicowa ZenOasis jest bardzo łatwa w ustawieniu. Jest kompatybilna ze wszystkimi prysznicami, ponieważ złącze jest uniwersalne. Wystarczy 30 sekund, aby ją zamontować. Wszystko, co musisz zrobić, to odkręcić starą słuchawkę prysznicową i wkręcić nową. Jest ona bardzo lekka i łatwa do utrzymania (190 gramów, mniej więcej tyle, ile waży iPhone).

Po zamówieniu ZenOasis Shower, Twoja woda będzie czysta, jak woda używana w hydroterapii. Jest to korzystne dla Twojego zdrowia.

Czytaj: Największy zamek z piasku na świecie