Robert Irwin publikuje selfie ze swoim uroczym kumplem – gigantycznym żółwiem

0
805

Podczas gdy tak wiele osób przeżywa ponure dni, izolując się i pozostając w domach, aby uniknąć zarażenia się koronawirusem, wszyscy możemy zgodnie stwierdzić, że ważne jest, aby w tych trudnych chwilach mieć kogoś przy sobie.

Dla niektórych może to być rodzic, dla innych ukochana osoba lub przyjaciel, albo ukochany zwierzak. Niektórzy mają to szczęście, że mają całe zoo dla siebie.

Podobnie jak czterej pracownicy z Wielkiej Brytanii, którzy postanowili, że czas kwarantanny spędzą w parku dzikich zwierząt, aby się opiekować zwierzętami, tak znana rodzina zmarłego łowcy krokodyli, Steve’a Irwina, musi zająć się swoim dziedzictwem – zoo w Australii.

Ponieważ wszyscy członkowie rodziny – Terry Irwin z dziećmi: synem Robertem i córką Bindi, a także świeżo upieczonym mężem Bindi, Chandlerem, praktycznie mieszkają w zoo, nic więc dziwnego, że zwierzęta żyjące w zoo stały się ich najbliższymi kumplami.

16-letni syn Steve’a Irwina, Robert niedawno udostępnił urocze selfie z żółwiem imieniem Igloo.

RobertIrwin

Podobnie jak wielu z nas, rodzina Irwinów odcięła się od świata, żeby nie rozprzestrzeniać wirusa. Jednak oni żyją w zoo. Życie całej rodziny kręci się wokół zoo w Australii. I nie ma w tym nic dziwnego, jest to dziedzictwo ich ukochanego ojca Steve’a Irwina, a także wyjątkowe miejsce, w którym Bindi wzięła ślub.

Czytaj: Robert Irwin odtwarza kultowe zdjęcie taty Steve’a Irwina. Są do siebie bardzo podobni!

Rodzina rozpieszcza swoich fanów uroczymi zdjęciami ze zwierzętami żyjącymi w zoo. Dzięki tym zdjęciom chociaż na chwilę można zapomnieć o złych rzeczach.

Wygląda na to, że cała rodzina lubi towarzystwo żółwi, w tym nowy mąż Bindi Irwin: Chandler.

chandlerpowell9

Żółwie to gady żyjące na lądzie. Podczas gdy wszystkie inne gatunki żółwi są przynajmniej częściowo wodne, te żółwie spędzają całe życie na lądzie. Ich rozmiar może wynosić od kilku centymetrów do dwóch metrów, ale to nie jest najbardziej ekscytująca w nich rzecz. Są znane jako najdłużej żyjące zwierzęta lądowe na świecie i żyją ponad 150 lat. Olbrzymi żółw o imieniu Adwaita jest znany jako najdłużej żyjący żółw, żyje już 255 lat.

Wydaje się, że jest to idealne towarzystwo do kwarantanny!

RobertIrwin

Czytaj: W INDIACH POSPRZĄTANO PLAŻĘ Z MYŚLĄ O ŻÓŁWIACH.

Czytaj: Syn Steve’a Irwina jest nagradzanym fotografem. Młody chłopak poszedł w ślady sławnego ojca