Robert Janowski zaśpiewał ze swoją córką w Jaka to melodia piosenkę Franka Sinatry. Ładnie?

0
1366

Program „Jaka to melodia” zna każdy. W dodatku chyba nikt nie wyobraża sobie tego programu bez jego prowadzącego – Roberta Janowskiego. Sprawił on niemałe zaskoczenie występując w programie razem ze swoją córką Tolą Janowską. Wspólnie zaśpiewali piosenkę „Something Stupid” z repertuaru Franka Sinatry. 

Robert Janowski jest świetnym dziennikarzem muzycznym i fantastycznie prowadzi program „Jaka to melodia”. Dodatkowo Janowski jest znakomitym kompozytorem i wokalistą. Nie wszyscy wiedzą, że z wykształcenia jest lekarzem weterynarii.

To człowiek, który ma wiele pasji i został obdarzony w wiele talentów. Jeden z nich – muzyczny odziedziczyła po nim córka Tola Janowska. Dziewczyna wiele razy koncertowała ze swoim ojcem. Ich duet jest niesamowity!

ZOBACZ TAKŻE: JAK ROBI SIĘ DZIURY I PRZETARCIA W SPODNIACH? TAK POWSTAJĄ MODNE SPODNIE {WIDEO}

Robert Janowski stał się rozpoznawalny i popularny po występie w musicalu „Metro” Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy. Cały czas jest związany z teatrem, a program „Jaka to melodia” prowadzi od 1997 roku. W jednym z odcinków sprawił nie lada małe zaskoczenie widzom przed telewizorami i w studio, bowiem prowadzący zaśpiewał ze swoją córką Tolą.

Zaśpiewali piosenkę “Something Stupid” z repertuaru Franka Sinatry, która młodszej publiczności znana jest z wykonania duetu Nicole Kidman i Robbie Williams.

Wyraźnie widać ojcowską dumę w oczach prowadzącego „Jaka to melodia” w momencie kiedy patrzy, na śpiewająca córkę. Nie dziwimy się. Dziewczyna nie dość, że śpiewa bardzo ładnie to na dodatek jest bardzo ładna.

Czekamy na Wasze komentarze, jak Wam się podoba ten występ?

Źródło: youtube.com