Rodzice nie mieli pieniędzy, aby kupić córce konia. Ta nauczyła skakać krowę!

0
962

Córka poprosiła rodziców o konia, ponieważ to było jej największe marzenie. Ci niestety musieli odmówić, ponieważ nie mieli tyle pieniędzy, aby kupić i zadbać o konia. Dziewczyna więc nauczyła krowę skakać przez przeszkody i na jej grzbiecie jeździ już kilka lat!

Każdy z nas napotyka w swoim życiu na przeszkody. Trzeba umieć sobie z nimi radzić, obchodzić je lub przeskakiwać.

Chwilowy brak finansów, brak chęci lub motywacji nie przekreśla wszystkiego i nie powinien de-motywować ludzi ani hamować ich przed spełnianiem swoich marzeń. To chwilowa przeszkoda, którą powinno się przeskoczyć.

Świetnym przykładem na to jest 18-letnia Hannah Simpson. Nowozelandka z Southland rozbawiła wielu internautów na całym świecie, po tym jak na swoim profilu na Instagramie udostępniła filmik, na którym skacze przez przeszkody na swojej krowie o imieniu Lilac.

Nastolatka nauczyła się jeździć na krowie po tym, jak usłyszała od rodziców, że nie stać ich na konia. Na początku Hannan tylko jeździła na jej grzbiecie, nie oczekując wiele od Lilac, ponieważ wiedziała, że to nie koń.

Jednak z czasem urocza krowa nauczyła się skakać, spełniając największe marzenie Hannah o wyścigach z przeszkodami. Nastolatka wie, że krowa nie uzyska takiej prędkości jak koń wyścigowy, ani zwinności, ale ona i tak jest szczęśliwa i nie oczekuje niczego więcej.

Hannah jeździ na grzbiecie krowy już kilka lat i nie zamierza zaprzestać. Nawet teraz, gdy w końcu dostała od rodziców konia, nie zapomina o swojej skocznej krowie.

Czytaj: Te krowy są najsłodszymi zwierzętami w Internecie

Szalona krowa nie lubi podróżować po mieście, ani wchodzić pod górkę. Uwielbia za to przejażdżki po lesie i skakać przez przeszkody.

„Od kiedy pamiętam przeskakiwała przez krowią zagrodę, nikt jej tego nie uczył, sama się nauczyła i chyba to lubi. Razem zaczęłyśmy skakać przez kłody drzewa. Najpierw mniejsze, z czasem coraz większe. Teraz bez trudu przeskakuje już takie metrowe. Gdyby sama nie chciała, nigdy bym jej do tego nie zmusiła” – podkreśla Hannah.

Lilac ma już siedem lat i urodziła już kilka cieląt, ale żadne z maluchów nie przejawia takich skocznych zdolności, jak ich mama. Filmik z udziałem Hannah i Lilac zostało udostępnione przez media na całym świecie. Nagranie obejrzało już ponad 600 tys. osób!

Nastolatka nie spodziewała się, że jej krowa wzbudzi taki zachwyt na całym świecie i stanie się tak popularna. – Zwykle dostaję max. 50 lajków, to zwariowane – mówi Hannah.

Poniżej możesz zobaczyć filmik, który spodobał się wielu internautom. Gwarantuję, że uśmiech pojawi się i na Twojej twarzy.

Źródło: southlandexpress.co.nz, mirror.co.uk, youtube.com

Czytaj: W ŁODZI MIESZKA NAJMNIEJSZY KOŃ NA ŚWIECIE