Rodzina godzinami szukała sztucznych zębów babci. Znaleźli je w ustach psa

0
628

Nie można zaprzeczyć, że większość z nas ma nieskończone zamiłowanie do kochanych piesków. Uwielbiamy naszych czworonożnych przyjaciół i nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Dom, w którym jest pies, jest pełen miłości.

Któż może się oprzeć tym uroczym, małym pyskom? Dzisiejsza historia jest z psem w roli głównej. Zobacz, co wymyślił psotny szczeniak, gdy zobaczył sztuczne zęby babci.

Ta szczęśliwa suczka wabi się Luna i została adoptowana kilka miesięcy temu przez Annę Carolina Lima i jej narzeczonego.

Zdjęcie: Anna Carolina Lima

Lima zauważyła Lunę na ulicy i postanowiła dać jej kochający dom ze swoim narzeczonym w Brazylii. Stało się to kilka miesięcy temu i suczka naprawdę znalazła wiele miłości w swojej nowej rodzinie.

Gdy Luna czuła się już na tyle komfortowo w nowej rodzinie, narzeczeni postanowili, że pojadą w odwiedziny z Luną do babci Limy na kilka godzin.

Zdjęcie: Anna Carolina Lima

Widząc, że Luna świetnie dogaduje się z babcią, Lima postanowiła, że wyjdzie z domu na chwilę, aby spędzić czas tylko ze swoim narzeczonym. Kobieta była spokojna opuszczając dom w porze lunchu. Mniej więcej w tym samym czasie babcia zdecydowała, że nadszedł czas na jej drzemkę.

Babcia Limy zdecydowała się zdrzemnąć i jak zwykle wyjęła swoje sztuczne zęby.

Zdjęcie: Anna Carolina Lima

Przed położeniem się do łóżka wyjęła sztuczne zęby i włożyła je pod poduszkę, tak jak zwykle, aby ich nie zgubić. Nie wiedziała, że jeden psotny piesek zauważył jej działanie i dostrzegł okazję.

Psotna psinka szybko zwinęła je spod poduszki. Babcia tego nie zauważyła.

Czytaj: Pozycja, w której śpi Twój pies, dużo ci o nim mówi. Oto 6 pozycji – sprawdź, co one oznaczają

Zdjęcie: Anna Carolina Lima

Po przebudzeniu babcia chciała wyjąć zęby spod poduszki, ale ich nie znalazła. Szukała zębów przez wiele godzin, ale bez rezultatu.

Rodzinie zajęło kilka godzin, zanim zrozumieli, że to Luna je ukradła.

Zdjęcie: Anna Carolina Lima

Kiedy Lima wróciła i usłyszała o nieszczęściu, natychmiast poszukała Luny, trochę podejrzliwa, że to może być sprawka Luny. Znalazła ukochanego zwierzaka z szerokim uśmiechem… zębów swojej babci!

Zdjęcie: Anna Carolina Lima

Mimo że przyłapano ją na gorącym uczynku, Luna wcale nie wydawała się winna i była bardzo rozbawiona całą akcją poszukiwawczą. Nie chciała nawet oddawać protezy. Zajęło to trochę wysiłku, ale oczywiście babcia odzyskała sztuczne zęby, a Luna powróciła do swojego zwykłego uroczego uśmiechu, na który nikt nie mógł być zły!

Czytaj: W Dubaju powstała galeria handlowa z ogromnym ogrodem botanicznym.