Roksana Węgiel zaśpiewała „Tańczące Eurydyki”. Wyszło naprawdę pięknie!

0
1025
Roksana Węgiel była jedną z uczestniczek Międzynarodowego Festiwalu Talentów im. Anny German. Zdjęcie: YouTube

W wakacje Roksana Węgiel zaśpiewała w Zielonej Górze jeden z największych hitów Anny German. Ta piosenka to klasyk i większość wokalistek nie potrafi dobrze zaśpiewać tej piosenki. Jednak muszę przyznać, że wykonanie Roksany powala na kolana!

26 lipca 2019 roku Roksana Węgiel była jedną z wokalistek, które wystąpiły na Międzynarodowym Festiwalu Młodych Talentów im. Anny German z Zielonej Górze. Roksana Węgiel wykonała na scenie „Tańczące Eurydyki”.

Wyszło naprawdę pięknie!

Co jak co, ale talentu tej dziewczynie nie można odmówić. Można się przyczepić, że ma dopiero 14-lat, że powinna się skupić na nauce, że to za szybko na rozwój kariery, że powinna chodzić do szkoły, a nie występować na dużych scenach, ale ta dziewczyna ma naprawdę bardzo ładny głos i niesamowity talent. A my Polacy nie powinniśmy jej krytykować na każdym kroku, tylko wspierać. Patrząc na to, co się dzieje na polskim rynku muzycznym, taki talent trafia się bardzo rzadko. Zwłaszcza w tej piosence Roksana pokazała na co ją stać. To jedno z najlepszych wykonań w Polsce.

Czytaj: Polska wygrała Eurowizję dla dzieci!

Posłuchajcie:

Źródło i zdjęcia: YouTube

Czytaj: Automaty z opowiadaniami w Londynie. Promują czytelnictwo.