Rower z bezpowietrznymi oponami

0
501

Możesz zrobić swój własny zestaw bezpowietrznych opon rowerowych z rur PVC, śrub i nakrętek.

Jak zrobić komplet bezpowietrznych opon rowerowych?

Opony bezpowietrzne są popularnym pomysłem od dłuższego czasu i szczerze mówiąc, nie jesteśmy zaskoczeni — nikt nie lubi przebitej opony.

I chociaż istnieją pewne wyzwania inżynieryjne, z którymi trzeba się zmierzyć, zanim bezpowietrzne opony samochodowe trafią na drogę, nadal możesz doświadczyć, jak to jest jeździć na bezpowietrznych oponach, tworząc własne, z pomocą użytkownika youtubera „Q”.

W swoim filmie o majsterkowaniu amerykański rzemieślnik pokazuje swoją tanią i prostą konstrukcję bezpowietrznej opony rowerowej, wykonaną wyłącznie z rur PVC, śrub i nakrętek.

Czytaj: Dania sprytnie zamieniła turbiny wiatrowe na wiaty rowerowe

YouTube

Poświęcony rozwiązywaniu codziennych problemów z własnymi kreacjami, youtuber Q uczy swoich zwolenników, jak zbudować zestaw bezpowietrznych opon rowerowych.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

W swoim samouczku krok po kroku youtuber używa rur PVC, śrub i nakrętek, aby zastąpić stare koła nowym projektem. Pod koniec filmu ponownie jeździ na rowerze, udowadniając sukces swojego projektu. Jak zaznaczono w polu opisu filmu, konstrukcja wymaga kilku modyfikacji, aby mogła zostać sfinalizowana. Jednak twórca zapewnia, że rozwiązanie jest nadal w pełni funkcjonalne.

Czytaj: Miliony rowerów w idealnym stanie na wysypisku  

YouTube
YouTube
YouTube
YouTube
YouTube
YouTube