Samcze oczekiwania wobec kobiety

0
728
zdjęcie: pixabay.com

Czego mężczyźni szukają w kobietach? Jakie oczekiwania stawiają mężczyźni swoim partnerkom?

Czytając liczne artykuły, książki, zaciągając opinii oraz bazując na własnych obserwacjach dojść można do ciekawych wniosków.

Może nie będzie to, co napiszę poprawne politycznie – ale mężczyzna, aby zwrócił na kobietę uwagę musi być zainteresowany jej fizycznością. Kobieta najnormalniej w świecie musi być atrakcyjna dla mężczyzny. Jeśli kobieta spodoba się mężczyźnie, ten zainteresowany będzie zgłębieniem jej osobowości, poznaniem jej. Kobieta musi być sexy w oczach mężczyzny, musi go najnormalniej w świecie pociągać.

Kobieta musi być szczera. Facet nie musi znać szczegółów jej przeszłości, zwłaszcza dotyczących jej byłych facetów, ale powinna mówić prawdę. Taki wniosek spotkać można często wertując liczne artykuły. Nie jest tajemnicą, że szczerość to podstawa w każdym związku, dlatego drogie panie nie okłamujmy swoich facetów – nie warto.

Facet oczekuje od kobiety seksu i bliskości. Tak, dla facetów seks jest ważny i nie owijajmy w bawełnę, odgrywa w ich życiu ważną rolę. Samcze upodobania są bardzo indywidualne, ale zazwyczaj panowie oczekują od kobiet zaangażowania i otwartości w sprawach łóżkowych. Notoryczne odmawianie tej przyjemności i brak zaangażowania niosą wiele negatywnych skutków.

Kobieta mężczyznom dość często kojarzy się z ciepłem i domową atmosferą. Takie oczekiwania podświadomie mężczyźni stawiają swoim partnerkom. Kobieta powinna być zatem troskliwa, rodzinna i radosna.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kłótnie w związku. Dobra i zła kłótnia.

Związek, bycie w związku z kobietą, dla mężczyzny powinno nieść ze sobą poczucie spełnienia i bycia potrzebnym. Panowie, tacy prawdziwi mężczyźni chcą bronić swoich kobiet, dbać o nie, opiekować się nimi oraz sprawować pieczę nad całą rodziną. Wielu mężczyzn w zachowania te wkłada dużo energii. Dlatego drogie panie doceniajmy swoich mężczyzn. Pozwólmy facetowi być facetem.

Facet oczekuje od swojej kobiety zaufania i wyrozumiałości. To pierwsze – jakże ważne we wszystkich międzyludzkich relacjach. Zaufaj swojemu facetowi, jeśli go kochasz. Sfera emocjonalna okazuje się nie bez znaczenia dla współczesnego faceta. Wyrozumiałość – ważna sprawa drogie panie. Faceci także miewają dołki. Tak, najnormalniej w świecie gorszy dzień, nawet tydzień. Ostatnią rzeczą jaką wtedy mężczyzna potrzebuje jest zrzędząca w domu baba.

Jakie jest Wasze zdanie? Czego faceci szukają w kobietach? Czego współczesny samiec oczekuje od swojej partnerki?

Jesteś z Krakowa? Koniecznie zerknij do f7krakow.pl