„Sanatorium miłości” – nowy program TVP, podbija serca widzów

0
1127
zdjęcie: facebook.com

Telewizja Polska 20 stycznia wyemitowała pierwszy odcinek swojego nowego programu „Sanatorium miłości”, a widzowie już są zachwyceni. To pierwszy w Polsce taki program pokazujący relacje towarzyskie osób starszych. W tym programie będą poruszane życiowe sprawy, takie jak problemy zdrowotne, sprawy społeczne, poradnikowe i edukacyjne.

– To program o pokoleniu 60+, czyli jakby większej, trochę zapomnianej części naszego społeczeństwa – mówi o nowym show Telewizji Polskiej prowadząca „Sanatorium miłości” Marta Manowska.

„Kuracjusze „Sanatorium miłości” to dwanaścioro osób, które różnią się charakterem, osobowością, pasją i życiowym doświadczeniem. Łączy ich jedno – są samotni i chcą to zmienić. W dwóch kolorowych, legendarnych Nyskach, ruszają do malowniczego uzdrowiska w Ustroniu. Tam każdy z bohaterów losowo otrzyma dwuosobowy pokój, a tym samym otworzy swój nowy rozdział życia. Być może będzie to początek pięknej przyjaźni, a może czegoś więcej?” – tak opisuje nowy program TVP vod.tvp.pl.

To udany debiut show, które ma powtórzyć sukces programu „Rolnik szuka żony”. Polskie społeczeństwo jest coraz starsze. Ludzi, którzy są na emeryturze przybywa. Tacy ludzie często są spychani na gorszy tor, a tak naprawdę ich życie się nie kończy. Oni też mają uczucia, też chcą się bawić, czerpać z życia to, co najlepsze, chcą czuć się potrzebni, kochani.

TVP takim starszym osobom wyszło naprzeciw. Stworzyli grupę singli po 60-tce, którzy będą szukać przyjaźni i miłości w górskim sanatorium. Akcja toczy się w w malowniczym uzdrowisku Ustroń w Sanatorium Równica (W Beskidzie Śląskim).

Jak pokazują wyniki oglądalności, program od początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Pierwszy odcinek „Sanatorium miłości” obejrzało ponad 4 mln osób. To ogromny sukces, a widzowie wróżą sukces.

12 osób – 6 kobiet i 6 mężczyzn – pierwszy raz spotkało się w programie. Łączy ich metryka oraz pozytywne podejście do życia. Od razu zawiązały się pierwsze sympatie. Jak potoczą się ich losy będziemy mogli oglądać co tydzień w Telewizji Polskiej. Emisja potrwa do marca.

Po programie posypało się wiele pozytywnych komentarzy. Oto niektóre z nich:

  • „Fajny program. Taki, jakie jest życie.”
  • „Bardzo mi się program spodobał, było wesoło i ciekawie. Czekam na kolejny odcinek.”
  • „Najlepszy program jaki oglądałam. Jest super, oby tak dalej!”
  • „Ogromy ciepła, pokłady serca i jego odwagi… Życzę tylko powodzenia i pozdrawiam.”

Z powyższymi komentarzami można się jak najbardziej zgodzić. Pierwszy odcinek był bardzo wzruszający, pełen mądrych i osobistych refleksji bohaterów oraz pokazał, że także w starszym wieku można czerpać z życia wiele ciekawych rzeczy.

PRZECZYTAJ TAKŻE: POLSKIE TATRY W CHIŃSKIM PROGRAMIE TELEWIZYJNYM – f7dobry.com

Ten program powinien pokazać naszemu społeczeństwu, że starość nie jest zła. Czy to show zmieni postrzeganie starości przez wielu z nas? Przekonamy się po skończeniu programu.

– Mam poczucie, że ten program może się przyczynić do pokazania, że osoby po 60. roku życia to ludzie młodzi, pełni energii, klasy i doświadczenia, pełni uśmiechu, niewymuszonego żartu, elastyczni, a nie siedzący tylko w domu, przed telewizorem i czekający na to, co przyniesie życie, a może już na nic. „Sanatorium miłości” ma przełamać stereotyp myślenia o osobach na emeryturze – mówiła o programie prowadząca Marta Manowska.

Kolejne odcinki „Sanatorium miłości” będą emitowane w niedziele o godz. 21:15.

Uczestnicy programu „Sanatorium miłości”, zdjęcie: facebook.com

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl