Serdeczna kaczka pomaga małemu chłopcu odzyskać buta. Jej gest poruszył każdego!

0
792

Patrząc na to, ile na świecie jest zła, ile w ludziach jest nienawiści i na jaką skalę szerzy się hejt, śmiało można powiedzieć, że zwierzęta potrafią być bardziej miłe i sympatyczne od ludzi. A ta sytuacja jest żywym na to dowodem.

Pewna kobieta, Myla Aguila szła przez wioskę znajdującą się w pobliżu jej domu. Nagle zobaczyła uroczą scenę – małemu chłopcu spadł but, a kaczka postanowiła mu pomóc. Po wielu staraniach udało jej się podejść jak najwyżej i jak najbliżej chłopca, który chwycił utraconego buta. Trzeba przyznać, że kaczka wykazała się niezwykłą dobrocią i empatią.

Chłopcu spadł but

Zdjęcie: facebook.com

Na szczęście w pobliżu była bardzo serdeczna kaczka, która postanowiła, że pomoże chłopcu odzyskać buta. Sięgnęła po but, chwyciła go z całej siły i wchodziła pod górkę, aby chłopczyk czym prędzej go złapał. Parę razy but kaczce wypadł, ale ta się nie poddawała i dopięła swego. Oddała zgubę właścicielowi. Jakież to miłe ze strony tej kaczki!

Zdjęcie: facebook.com

Kobieta zdążyła wszystko nagrać i uwiecznić. kobieta dodała nagranie na Facebooku. Filmik robi furorę w sieci. Ludzie z całego świata zachwycają się tą kaczką!

Poniżej możecie zobaczyć filmik:

Sitio Madaguldol, Brgy. Inabuan – around 11a.mNakatawag pansin sa akin ang bata na nasa itaas kung saan mahulog ang kanyang Tsinelas. Nang bilang tumakbo ang Isang Pato (Duck) ?mula sa tapat ng kanyang kinaroroonan para siya at tulungan.. Pilit kinukuha at inaabot ng Pato ang Tsinelas sa bata. Galing??Natuwa talaga ako. Dali2x kong kinunan ng video.. Akala ko Aso Lang na turuan ang gumagawa ng ganun!.. hahaha! Tinanong ko pa sa mga Tao kung alaga ba nung bata yung Pato, HINDI daw!#AMAZING

Publisert av Myla Aguila Torsdag 15. august 2019

Źródło i zdjęcia: facebook.com

ZOBACZ TAKŻE: Gęś przytula szczeniaka, który został porzucony przez matkę.

Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl