Siostry odnajdują się po 45 latach rozłąki

0
367
Michele Dugan i Trish Morgan – Realty ONE Group

Siostry odnajdują się po 45 latach rozłąki – mieszkają w tym samym mieście i mają synów, którzy chodzą do tej samej szkoły. Poznajcie ich niesamowitą historię.

Mają tego samego ojca, są w tym samym wieku i mieszkają w tym samym mieście od ponad 30 lat.

Jednak żadna z sióstr nie zdawała sobie sprawy z istnienia drugiej, ponieważ każda z nich ma inną matkę i dziewczyny zostały rozdzielone w niefortunnych okolicznościach 51 lat temu. Jednak ostatnio połączyły się ponownie po teście DNA i jest to absolutnie przerażające, jak wiele mają ze sobą wspólnego.

Ich dzieci tego samego dnia ukończyły tę samą szkołę średnią w Las Vegas, a każda z sióstr uczestniczyła w rozdaniu dyplomów i nagrywała filmy z ceremonii pod różnymi kątami.

Michele Dugan była tą, która poszła do opieki zastępczej i została później adoptowana, podczas gdy jej siostra Trish Morgan pozostała z ojcem i biologiczną matką Trish.

Trzy lata temu Michele zdecydowała, że nadszedł czas, by odkryła, skąd pochodzi i zarejestrowała się na Ancestry.com. Ku jej zaskoczeniu, otrzymała wiadomość od kobiety o imieniu Trish, prosząc o spotkanie przy wspólnej kawie.

Czytaj: Po 30 latach wspólnej pracy kobiety odkryły, że są kuzynkami

Obie natychmiast rozpoznały swoje spokrewnienie.

„To było jak patrzenie na ducha” – powiedziała Morgan. „Niebieskie oczy, włosy, wszystko. Więc nie mogłam przestać się na nią gapić. Wiedziałyśmy od razu, że jesteśmy siostrami – na tysiąc procent.

Spędzały godziny popijając i rozmawiając o swoim życiu, próbując nadrobić stracone dekady.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Były zdumiane nie tylko faktem, że ich synowie byli w tym samym wieku i chodzili po tych samych szkolnych korytarzach, ale że obie miały doświadczenie w branży nieruchomości.

Trish zapisała się do szkoły handlu nieruchomościami, ale nie otrzymała jeszcze certyfikatu. Michelle była czymś w rodzaju legendy nieruchomości w Las Vegas, pracując w branży od prawie 25 lat. Ta wspólna pasja zawodowa sprawiła, że współpraca w zespole była oczywistym kolejnym krokiem.

Źródło: Twitter

Michele zachęciła Trish do zdobycia certyfikatu i wkrótce wspólnie uruchomiły „Sisters Selling Vegas” dla Realty ONE Group.

„To wysłał mi wszechświat” – powiedziała Michele, która znajdowała się w pewnym momencie w swoim życiu.

„Byłam taka zajęta. Pamiętam, jak komuś powiedziałam: „Potrzebuję kogoś w swoim życiu. Potrzebuję kogoś, kto naprawdę lubi pracować i zaspokajać potrzeby klientów, nie tylko dla wypłaty, ale ze wszystkich właściwych powodów”. I taka właśnie jest Trish! Właśnie weszłyśmy w swoje życia w absolutnie idealnym czasie”.

Ich współpraca w „Sisters Selling Vegas” w zeszłym roku była bardzo owocna. Kobiety zakończyły 44 transakcje z 12 milionami dolarów sprzedaży brutto.

Czytaj: Zaangażuj się w ratowanie życia i zostań dawcą szpiku

Ponieważ obie dziewczyny dorastały tylko z braćmi, ich nowa siostrzana relacja jest jeszcze bardziej wyjątkowa.

„Zawsze chciałam mieć siostrę – zawsze” – powiedziała Morgan.