Ślub mimo przeszkód

0
700

Wiedział, że straci ją z powodu raka, ale mimo to zorganizował dla niej ślub marzeń.

Wiedział, że rak mu ją odbierze, ale mimo to wyprawił dla niej ślub marzeń. W wieku 26 lat u Laurin Bank zdiagnozowano raka piersi. Niedługo po tym spotkała Michael’a który stał się miłością jej życia.

Zdjęcie: facebook.com
Zdjęcie: facebook.com

Laurin dowiedziała się, że rak przeniósł się do wątroby, kości i płuc. Państwo Młodzi mimo to nie zmienili daty ślubu, która była ważna dla niej, jak i dla niego.

Zdjęcie: facebook.com

Michael i Laurin pobrali się 3 lata po ich pierwszej randce, 24 marca 2018 roku. Ich ślub został udekorowany białymi, czarnymi i czerwonymi kropkami, symbolizującymi walkę Laurin z rakiem.

We wrześniu 2014 roku u Laurin zdiagnozowano raka piersi w drugim stopniu zaawansowania. Kobieta przeszła chemioterapię, radioterapię i podwójną mastektomię. W kwietniu 2015 roku lekarze w kwietniu uznali, że Laurin wygrała z rakiem. Jednaj jej zdrowie pogorszyło się w sierpniu 2017 roku, kiedy lekarze powiedzieli Laurin, że rak powrócił w czwartym stopniu zaawansowania i że są już przerzuty na wątrobę, płuca i kości.

Z tego powodu lekarze namawiali Laurin i Michaela, aby zmienili datę ślubu, obawiając się, że Laurin nie dożyje 24 marca. Para odmówiła zmienienia tej wyjątkowej daty.

Ta data była dla nas wyjątkowa. Czuliśmy, że przesunięcie tej daty oznacza poddanie się nowotworowi i pozwolenie mu na odebranie mi życia. Nie chcieliśmy się poddać. To był nasz cel… i chciałam mieć męża. Mogłam z nim tańczyć i nie potrzebowałam wózka inwalidzkiego ani tlenu. Zrobiłam to, zrobiłam to” – powiedziała Laurin.

Czytaj: Niesamowita sesja zdjęciowa pokazuje prawdziwą rzeczywistość życia z rakiem

W dniu ślubu uśmiechnięta Panna Młoda poślubiła Michaela i tańczyła energicznie przed całą rodziną i przyjaciółmi. Na ich weselu bawiło się 230 osób.

Zdjęcie: facebook.com
Zdjęcie: facebook.com
Zdjęcie: facebook.com
Zdjęcie: facebook.com
Zdjęcie: facebook.com
Zdjęcie: facebook.com
Zdjęcie: facebook.com
Zdjęcie: facebook.com
Zdjęcie: facebook.com
Zdjęcie: facebook.com

W następnych miesiącach Laurin i Michael często podróżowali, dzieląc się pozytywnymi zdjęciami swoich przygód w mediach społecznościowych.

Po kilku miesiącach Laurin udostępniła smutną wiadomość na Facebooku Ujawniła, że jej zdrowie się pogorszyło i lekarze nie mogą już nic zrobić.

„Rak rozprzestrzenia się jak dziki ogień. Nawet największa dawka chemioterapii, jaką lekarze mogli mi dać, nie zadziałała. Jestem już chora do tego stopnia, że chemioterapia nie jest już opcją ani ratunkiem”, napisała w poście 11 października 2018 roku. 21 października Lauren zmarła. Miała 30 lat.

Zdjęcie: facebook.com

„Zaniosłem ją do łóżka, położyłem się obok niej i trzymałem ją za rękę, a po około 3 minutach straciłem ją” – powiedział Michael.

Michael umieścił smutne pożegnanie na profilu Laurin na Facebooku.

„Z wielkim smutkiem żegnamy naszą piękną królową. Zostawiła wielką dziurę w naszych sercach i jestem zaszczycony, że byłem jej królem. Byłem w stanie zanieść ją do łóżka i trzymać do pięknego ostatniego tchu”.

Michael wyjaśnił, że Laurin nie czuła się dobrze w niedzielny poranek. Napisał, że otrzymała morfinę, ale to jej nie pomogło.

„To był ogromny zaszczyt żyć u u jej boku przez ostatnie 3 i pół roku i nie wymieniałbym tych wspomnień, które stworzyliśmy na cokolwiek innego na świecie” – kontynuował Michael. „Sprawiła, że jestem o wiele lepszą osobą”.

Czytaj: Te psy w 97% potrafią wywęszyć raka z próbek krwi. To rasa psa uwielbiana przez ludzi!