Ślubna sesja zdjęciowa została przerwana przez jelenia

0
674
Zdjęcie: instagram.com

Romantyczna ślubna sesja zdjęciowa nowożeńców zmieniła się z pięknej w absolutnie wyjątkową, gdy robienie zdjęć przerwał uroczy, niczego nieświadomy jeleń.

Wiele par zapłaciłoby wysoką cenę za taki rodzaj sesji zdjęciowej, którą Megan i Luke dostali zupełnie przypadkowo. Fotografka Laurenda Bennett uchwyciła te chwile w serii oszałamiających zdjęć.

Fotografka Laurenda Bennett robiła ślubną sesję zdjęciową, gdy wydarzyło się coś nieoczekiwanego.

zdjęcie: instagram.com

Jeleń podszedł do Panny Młodej Morgan i Pana Młodego Luke’a.

zdjęcie: instagram.com
zdjęcie: instagram.com

Laurenda Bennett, która od 5 lat jest samoukiem, ujawniła , że sesja zdjęciowa z jeleniem była całkowicie nieplanowana.

„Panna Młoda chciała mieć zdjęcia na polu na tym samym terenie, co jej ceremonia i przyjęcie, więc udaliśmy się w stronę pobliskiego lasu po obiedzie. Cóż, tego dnia było bardzo pochmurno i nie mieliśmy dobrego światła na uchwycenie pięknych zdjęć, ale to, co się stało, przebiło to światło, na które liczyliśmy” – mówi Bennett.

zdjęcie: instagram.com
zdjęcie: instagram.com
zdjęcie: instagram.com

„Gdy dotarliśmy na pole, widzieliśmy tego jelenia. Pasł się za małym białym płotem i gdy tylko znaleźliśmy się w polu widzenia, podszedł do Morgan i Luke’a. Był bardzo zainteresowany bukietem Morgan i bez wahania podchodził do płotu, próbując pochłonąć jej piękne kwiaty. Wyciągał róże jeden po drugim. Morgan i Luke podnieśli bukiet kilka razy, a on podskakiwał po niego. Byłam tuż przed nimi, instynktownie. W końcu Morgan upuściła bukiet, oddając go jeleniu” – dodaje fotografka.

„Odeszliśmy na około 15 minut, aby dokończyć zdjęcia, a kiedy wróciliśmy, jelenia już nie było, ale pozostała nietknięta 1 biała róża. Morgan żartował, że ostatnia róża to symbol zakończenia jego kawalerstwa”.

Jeleń był szczególnie zainteresowany bukietem Panny Młodej, który wykonała Melissa Anne.

zdjęcie: instagram.com
zdjęcie: instagram.com
zdjęcie: instagram.com

Czytaj: Malutki jelonek wziął sztucznego jelenia za swoją matkę. Zdjęcie chwyta za serce!

Laurenda przyznała, że „nic nie było tak fajne, jak ta chwila z jeleniem”.

Fotografka podzieliła się również swoją filozofią pracy i życia: „Spójrz i żyj chwilą. Najciekawsze i najbardziej pamiętne części Twojej historii prawdopodobnie nie są zapisane w Twoim kalendarzu i nie da się ich zaplanować”.

zdjęcie: instagram.com
zdjęcie: instagram.com
zdjęcie: instagram.com

Oto kilka ciekawych faktów na temat jelenia, na wypadek gdybyś był zainteresowany. To zwierzę żyje prawie wszędzie; jedynym miejscem, w którym go nie ma, jest Antarktyda. Każdy gatunek jelenia ma poroże, z wyjątkiem chińskiego jelenia wodnego, który ma wyjątkowo długie zęby kła (tak długie jak wampir).

Według One Kind Planet, każdego roku poroże jelenia spadają i odrastają, a większość jeleni po urodzeniu ma białe plamki, które znikają, gdy się starzeją. Te białe plamy pomagają jeleniowi maskować się przed wszystkimi, którzy chcą mu zaszkodzić. Ponieważ jeleń na zdjęciach ślubnych Laurendy wydaje się mieć wyblakłe miejsca, możemy się domyślać, że prawdopodobnie zbliża się do dorosłości.

zdjęcie: instagram.com
zdjęcie: instagram.com

Para ostatecznie dała bukiet ciekawskiemu jeleniowi.

zdjęcie: instagram.com

Czytaj: Drewniana ścieżka zwyciężyła w architektonicznym konkursie!