Stone Watch – najgłupszy smartwatch na świecie

0
139
Zdjęcie: Tama-Kyu

Producenci smartwatchów nieustannie starają się konkurować ze sobą za pomocą bogatych w funkcje urządzeń, ale jedna japońska firma szczyci się stworzeniem najgłupszego smartwatcha na świecie.

Stone Watch nie jest smartwatchem, ma po prostu wyglądać jak jeden z nich. Stworzony przez japońskiego producenta zabawek w kapsułkach, Tama-Kyu, niezbyt zaawansowane technologicznie akcesorium nawet nie pokazuje czasu, nie mówiąc już o zaawansowanych technologiach, takich jak pomiar tętna czy łączność ze smartfonem. Nie ma nawet wyświetlacza, to po prostu błyszczący, czarny kawałek plastiku z silikonową opaską, która nic nie robi, tylko ładnie wygląda na nadgarstku.

Czytaj: Inteligentny zegarek uratował mu życie, ostrzegając, że jego serce zwalnia

Tama-Kyu niedawno ogłosił Stone Watch jako najnowszy dodatek do imponującej oferty zabawek w całej Japonii. Opaski są dostępne w pięciu różnych kolorach, a ogłoszona cena to 400 jenów (13 zł).

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Zdjęcie: Tama-Kyu

Aby uzyskać pełny „inteligentny” wygląd, zaleca się sparowanie zegarka Stone Watch z AcryPhone, plastikową płytką zaprojektowaną tak, aby wyglądała i działała jak smartfon.

Czytaj: Nowy McDonald’s w centrum Wrocławia

Zdjęcie: Tama-Kyu