Strażak w ostatniej chwili uratował małe dziecko. „Bohater” {WIDEO}

0
692
Strażak biegnie na pomoc. Zdjęcie: cda.pl

Strażak zachował zimną krew i uratował małe dziecko! Mężczyzna został okrzyknięty bohaterem. Jego wiedza, jak zareagować i szybka reakcja pozwoliła zapobiec strasznej tragedii. Nagranie obiegło świat. Zobaczcie akcję ratunkową i błyskawiczną pomoc. Tam liczyła się każda sekunda!

Strażacy to jedna z najbardziej cenionych służb ratunkowych przez społeczeństwo. Są bardzo szanowani przez każdego człowieka. Jesteśmy świadomi, jak ciężką pracę strażacy wykonują i jak wiele razy ryzykują własne życie, aby uratować czyjeś.

Strażacy są znani z ratowania ludzi z bardzo ciężkich, trudnych i niebezpiecznych sytuacji. W naszych oczach są oni bardzo odważni i niezłomni. Poniższy filmik pokazuje nam, że myśląc tak, wcale się nie mylimy.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jak spanikowana matka trzyma na rękach dziecko, które traci życie, ponieważ nie może oddychać. Przerażona kobieta po pomoc idzie w stronę jednostki straży pożarnej. Jak wiemy, każdy strażak pierwszą pomoc ma w małym paluszku. Strażacy są przeszkoleni i wiedzą jak nieść pomoc poszkodowanym i zagrożonym.

Strażak, który podbiegł do kobiety w kilka sekund uratował życie cierpiącemu maluchowi. Do samego końca zachował zimną krew i dał wytchnienie – dosłownie i w przenośni – dziecku.

Poniżej możecie zobaczyć akcję ratunkową i błyskawiczną pomoc dla duszącego się dziecka.

Internauci już okrzyknęli strażaka bohaterem!

Jak możemy się domyślić, dziecko musiało się czymś zachłysnąć. Wszyscy rodzice wiedzą, że wystarczy chwila nieuwagi i dziecko może coś połknąć i zacząć się dusić. Umiejętny chwyt i poprawne oklepanie malucha sprawiło, że dziecko znów zaczęło oddychać. Naprawdę ogromne brawa dla tego strażaka! To musi być cudowne uczucie: wiedzieć, że uratowało się ludzie życie.

ZOBACZ TAKŻE: Porada tego strażaka może uratować Ci życie. Zobacz co musisz zrobić, gdy się zadławisz {WIDEO}

Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl