Strona internetowa pozwala słuchać mruczenia kota, gdy jesteś zestresowany

0
255
Mruczenie kota to leczenie na niskich częstotliwościach. Zdjęcie: pl.freepik.com

Strona internetowa pozwala słuchać mruczenia kota, gdy jesteś zestresowany, a także może uspokoić Twojego kotka.

Witryna internetowa zaprojektowała sztuczny silnik mruczący, który odtwarza mruczące dźwięki kota, które można dostosować, aby uspokoić Ciebie lub Twojego kotka w chwilach zamieszania.

Czasami jest tak, że nie zawsze możemy mieć przy sobie mruczącego kota na kolanach, ale Purrli.com to dobre, ośmielimy się powiedzieć, mruczące rozwiązanie.

„Internet ma kota” – możemy przeczytać na stronie Purrli.com. Odwiedzający mogą zacząć słuchać mruczenie i użyć suwaków, aby wybrać mruczenie, które chcą słuchać: od szczęśliwego, pełnego życia, podekscytowanego mruczenia po senne, relaksujące mruczenie.

„Dźwięk mruczącego kota jest jednym z najbardziej uspokajających dostępnych dźwięków i może pomóc ci się uspokoić, gdy czujesz się zestresowany” – czytamy na ich stronie internetowej. „Oczywiście ważny jest nie tylko dźwięk, ale także obecność kota. Purrli próbuje odtworzyć zarówno dźwięk, jak i obecność Twojego własnego wirtualnego kota za pomocą niestandardowego silnika dźwiękowego wzorowanego na prawdziwych mruczeniach.”

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Z mruczeniem, które delikatnie zmienia się w czasie, Purrli dąży do tego, aby doświadczenie było tak prawdziwe i żywe, jak to tylko możliwe. Tak jak prawdziwy kot, Purrli zwróci Twoją uwagę. Gwarantuję.

„Na początku myślałem, że mruczenie kota będzie czymś zabawnym, ale chyba bezużytecznym. Po wielu opiniach użytkowników później, zdałem sobie sprawę, jak bardzo się myliłem. Dzięki interakcji z fanami mruczenia kotów odkryłem wiele zastosowań takiego szczególnego dźwięku i – oto rewelacja – jak taki prosty dźwięk może rozjaśnić dzień wielu ludzi na całym świecie” – pisze na stronie pomysłodawca tej strony.

Internetowe mruczenie dobrze wpływa także na koty.

Jedną z najfajniejszych rzeczy jest to, że to internetowe mruczenie pomaga się uspokoić także kociakom, jak napisała jedna z internautek.

„Czasami wychowuję kocięta, a ostatnio dostałam trzy małe kotki bez matki. Były naprawdę awanturnicze i nie mruczały zbyt wiele, więc postanowiłam włączyć im to mruczenie. Kiedy wróciłam, żeby je sprawdzić, wszystkie spały wokół głośnika, radośnie mrucząc wraz z nagraniem! To naprawdę pomaga ich uspokoić; Puszczam im to teraz cały czas. Bardzo dziękuję!”

„Dzięki za to! Właśnie znalazłam dzisiaj maleńkiego kotka bez matki prawie odwodnionego. Zabrałam go do domu, ale był bardzo dziki i próbował mnie ugryźć i podrapać całą mocą, jaką miał w sobie… Dałam mu trochę jedzenia i picia, ale bardzo się bał. Potem znalazłam tę stronę i włączyłam to mruczenie. Kotek był bardzo szczęśliwy, jak to usłyszał! Wreszcie przestał się bać, odprężył się i jest szczęśliwy” – napisała inna internautka.

Z kolei ludziom miauczenie pomaga uśmierzyć ból i kontrolować stres.

„Nie potrafię powiedzieć, ile razy włączałem sobie to miauczenie, aby odeprzeć atak paniki… Włączenie tego nawet na pięć minut powoduje, że napięcie znika z moich ramion” – napisał pewien użytkownik.

„Nie mogę uwierzyć, jak pomocny jest ten generator. Na początku myślałem, że to takie śmieszne, ale potem zdałem sobie sprawę, że słucham go już od pięciu godzin! Ostatnio miewam niepokój i ataki paniki i to jedyna rzecz, która zaczyna mnie uspokajać” – napisał ktoś inny.

Czytaj: Ten mężczyzna sprzedał wszystko i ruszył w podróż z kotem

Niektórym to miauczenie pomaga też zasnąć.

„To mruczenie kota usypia mnie nawet w środku dnia. To najlepsza aplikacja zapewniająca komfort i relaks!”

„Mruczący kot pomaga mojemu dwuletniemu synkowi odpocząć i zasnąć!”

Niektórzy widzą poprawę w leczeniu i zarządzaniu bólem.

„Mam fibromialgię, więc ciągle mnie boli. Ten generator mruczenia kota mnie relaksuje i usypia. Kiedy budzę się w nocy z bólem, pomaga mi ponownie zasnąć.”

„Cóż za błogosławieństwo to mruczenie. Cierpię na fizyczny ból i nie można pozostać spiętym z powodu tego bólu, kiedy to słyszę.”

„Mam białaczkę, a częścią mojego leczenia są długie pobyty w szpitalu. Niestety (i oczywiście) nie mogę zabrać ze sobą kotów, ale to jest doskonały substytut mruczenia!”

Niektórym to mruczenie przypomina miłe wspomnienia i tęsknotę za domem.

„Brzmi jak moja kotka, która niestety odeszła. To sprawia, że czuję się, jakby wciąż była ze mną.”

„Jestem studentem, który mieszka w akademiku. W domu mam trzy koty i bardzo za nimi tęsknię! Słuchanie Purrli sprawia, że czuję się tak spokojny i wypełniam całą salę miłością. Nie mógłbym obejść się bez tego dnia, bo to takie pocieszające!”

Czytaj: Ten kot stał się popularny w Internecie, ponieważ wygląda jak Zorro

Mruczenie może także wpływać na produktywność w pracy.

„Mam mizofonię i pracuję w biurze. Generator mruczenia był ratunkiem dla życia. Teraz mogę zagłuszyć takie rzeczy, jak kaszel, pociąganie nosem, itp., które doprowadzały mnie do szału! To uspokaja i pomaga mi się skoncentrować.”

„Ten generator jest świetny! Pomaga mi się skoncentrować, zagłuszając hałas. W mojej placówce – gdzie jest ciągły hałas i rozproszenie – to jest idealne!”

U innych powoduje szczęście.

„Niestety nie mogłam zabrać ze sobą kota na studia i zawsze tęsknię za kotem. Słuchanie tego przypomina mi mojego kota i zawsze sprawia mi radość. Pomaga mi to również, ponieważ mogę słuchać kojących dźwięków mruczących kotów podczas nauki i nie rozpraszam się słuchaniem muzyki, kiedy muszę się skupić na nauce.”

„Uśmiech na mojej twarzy. Absolutnie to uwielbiam.”

„Nie wiem dlaczego, ale słuchanie tego bardzo mnie cieszy i uszczęśliwia”.

Nie zwlekaj i włącz sobie mruczenie kota.