Światowe Mistrzostwa Brody i Wąsów 2019 roku na 30 zdjęciach

0
994

Niektórzy z najbardziej znaczących i wpływowych ludzi w historii mieli brody i wąsy. Nie powinno więc dziwić, że brody znów się łączą, aby zrobić coś dobrego na świecie.

Moda na bujne brody nie przeminęła. Widać było to na Światowych Mistrzostwach Brody i Wąsów w 2019 roku, które odbyły się w listopadzie pod nazwą „No Shave” (zwaną także „Movember”). Niektórzy z największych miłośników brody zebrali się, aby zrobić zdjęcia na cele charytatywne w dniach 8 i 9 listopada.

Naturalne lub w dowolnym stylu

Można mieć taką brodę, jaką się chce: długą i krzaczastą, przyciętą na krótko lub podkręconą. Można wybrać kategorię „naturalne” i „freestyle”.

Kategorii „naturalne” nie trzeba wyjaśniać. W kategorii „freestyle” można zaszaleć i wykazać się swoją kreatywnością.

Wspieranie organizacji charytatywnych

W tym roku konkurs wspierał trzy organizacje charytatywne: Oscar Mike, fundację wspierającą rannych weteranów, P.A.W.S z Tinley Park, schronisko dla zwierząt oraz Together We Cope, agencję zapobiegania bezdomności.

Zwycięzcy nie zostali jeszcze ogłoszeni, ale to nie powstrzymuje nas przed dodaniem zdjęć ich bród i wąsów. Greg Anderson, fotograf z Las Vegas, podjął się zadania uwiecznienia licznych mężczyzn noszących swoje wyjątkowe brody. Sprawdź najlepszych zawodników w tegorocznych mistrzostwach.

Czytaj: Zaskakujące fakty o ludzkim ciele – tego na pewno nie wiedziałeś!

Źródło i zdjęcia: boredpanda.com

Czytaj: ODKRYTO ZUPEŁNIE OPUSZCZONE OSIEDLE PAŁACÓW RODEM Z DISNEYA!