Ta 92-letnia babcia jest gwiazdą Instagrama!

0
910

Ma własną kolekcję kosmetyków w Sephora, 3,7 miliona obserwujących na Instagramie, a Rihanna i Miley Cyrus są jej fankami. Poznaj Helen Ruth van Winkle – 92-letnią ikonę Instagrama, która stała się sensacją internetową w 2014 roku.

Zanim stała się sławna, prowadziła całkiem normalne życie w Waco w stanie Kentucky. Miała małą farmę, opiekowała się prawnukami, dbała o ładny ogród i co niedzielę chodziła do kościoła.

Czytaj: Najbardziej instagramowe miasta w Europie

Pewnego dnia prawnuczka Helen zrobiła jej zdjęcie w obciętych szortach i koszulce z nadrukiem. Z pomocą tej samej prawnuczki założyła konto na Instagramie, na którym zamieściła to zdjęcie i dodała opis – krótki, ale treściwy: „kradnę wam facetów od 1928 roku”.

„Zawsze byłam buntowniczką”- mówi Helen, która w sieci ma pseudonim Baddie Winkle. Jej pierwszy post szybko zyskał popularność, a liczba jej obserwujących stale rosła.

Baddie Winkle szturmem podbiła media społecznościowe dzięki swoim błyskotliwym, ekscentrycznym i eklektycznym strojom. Chociaż jej wyczucie stylu może nie wszystkim się podobać, z pewnością wszyscy możemy się zgodzić co do jednego – pewność siebie tej kobiety jest inspirująca.

Jej wiek nie przeszkadza jej w prowadzeniu bardziej szalonego życia niż niejedna nastolatka. Poznajcie Baddie!

Więcej informacji: Instagram

Czytaj: Instagram vs. rzeczywistość. Ta dziewczyna pokazuje, jak wygląda prawda

Blue link: https://www.tbgtechco.com