Ta dziewczyna już ma najdłuższe nogi na świecie, a jeszcze rośnie!

0
1530

Wysocy ludzie nie mają lekko w życiu, zwłaszcza kobiety. Ciężej jest im znaleźć partnera, kupienie spodni w sieciówce graniczy z cudem, często uderzają głowami w wiszące przedmioty. To co ma powiedzieć 16-latka, która już ma najdłuższe nogi na świecie, a jeszcze rośnie?!

Maci Currin, 16-latka z Austin w Teksasie ma najdłuższe nogi na świecie, mierzą 134,62 centymetry. I dziewczyna cały czas rośnie! Poprzedni rekord należał do Ekateriny Lisiny z Rosji i wynosił 132,58 cm.

Kiedy Maci przyszła na świat, mierzyła zaledwie 48 cm, ale jej matka, Trish, szybko zaczęła zauważać, że jej córka jest wyższa niż przeciętne dzieci. Gdy Maci miała 18 miesięcy, mierzyła już ponad metr. „Mamy zdjęcie, jak stoi obok innej małej dziewczynki i wygląda, jakby była dwa lata starsza. Od tamtej chwili nikt nie był tak wysoki, jak ona. Zawsze miała długie nogi” – mówi mama Maci. W wieku 9 lat dziewczynka miała już 170 cm wzrostu.

Matka Maci, Trish, ma tylko 170 cm wzrostu, jej ojciec Cameron mierzy 195 cm wzrostu, podczas gdy jej brat Jacob ma 190 cm wzrostu.

Maci z mamą. Zdjęcie: smalljoys.tv
Maci z tatą i bratem. Zdjęcie: smalljoys.tv

Mimo że Maci jest dumna ze swojego wzrostu, mówi, że długie nogi też mają pewne wady.

zdjęcie: instagram.com

Maci mówiła w Barcroft TV: „Zdecydowanie wiele negatywnych stron mają tak długie nogi: uderzam głową w różne przedmioty, przy wchodzeniu przez drzwi muszę się schylać za każdym razem, podczas wsiadania do samochodu, podczas próby znalezienia pasujących, nie za krótkich ubrań„.

Nie noszę pewnych rzeczy, takich jak dżinsy, ponieważ nigdy nie mogę znaleźć takich, które pasowałyby do mojej sylwetki. Lubię chodzić do jednego sklepu w Kolorado, mają oni wyjątkowo długie spodnie do jogi, które mi służą jako getry za kolano.

Maci nie lubi też tego, że obojętnie gdzie się pojawi publicznie, wzbudza ogromne poruszenie. Mówi, że kiedy jest poza domem, ludzie gapią się na nią i robią jej zdjęcia bez jej zgody i pytania, czy mogą.

Czytaj: Najdziwniejsze rekordy Guinnessa. Skąd ludzie biorą takie pomysły?

zdjęcie: instagram.com

Przyznam, że to jest dość niezręczne i nie podoba mi się, to gdy ktoś totalnie z ukrycia robi mi zdjęcia i wytyka palcami. Czuję się wtedy jak zwierzę w cyrku, ale wiem, że nie mam na to wpływu” – opowiada Maci.

Powiedziała: „Wiem, że w liceum wszystko zacznie się od nowa, pojawi się nowa grupa studentów pierwszego roku, którzy nie będą wiedzieć, kim jestem. Więc na pewno będą się gapić i będą mówić: „Wow, ale Ty jesteś wysoka”.

zdjęcie: facebook.com

Jednak Maci nie pozwala, aby te rzeczy wpływały na nią negatywnie, dołowały ją i skupia się na marzeniu o zostaniu modelką. Obecnie nastolatka nie zwraca uwagi na docinki pod swoim adresem. Pogodziła się ze swoim wyglądem, bo wie, że nic na to nie może poradzić. Jest, jaka jest. Dojrzała nawet do tego, że jest dumna ze swoich długich nóg.

Maci Currin obecnie ma 206 cm wzrostu, ale lekarze twierdzą, że jeszcze trochę urośnie.

zdjęcie: facebook.com

Czytaj: Moda wolna od okrucieństwa – Chanel rezygnuje ze skór i futer.