Ta dziewczynka z Nigerii zachwyca swoim naturalnym pięknem

0
910

Wszyscy urodziliśmy się piękni i nie ma żadnych standardów piękna, ponieważ piękno pochodzi z wnętrza. Jednak świat zaniemówił z powodu piękna młodej dziewczyny z Nigerii.

Kiedy kilka lat temu zdjęcia Jare Ijalany i jej sióstr stały się popularne, wiele osób było zdumionych jej oszałamiającym naturalnym pięknem.

the_j3_sisters

Jare jest najmłodszą z trzech sióstr i okrzyknięto ją już wiele razy „najpiękniejszą dziewczyną na świecie”.

Odkąd ich wspaniały wygląd przyciągnął świat, trzy siostry z Nigerii, Jare, Jobs i Jomiloju, natychmiast stały się celebrytkami i wpływowymi osobami na Instagramie.

the_j3_sisters

Na ich koncie na Instagramie THEJ3SISTERS regularnie pojawiają się nowe zdjęcia. Dziewczyny publikują ważne dla nich momenty i przełomowe chwile. Swoją popularność wykorzystują również do szerzenia wiedzy o wytycznych, którymi powinniśmy się kierować podczas pandemii koronawirusa.

Czytaj: Ciało mężczyzny przed i po walce z koronawirusem

the_j3_sisters

Wielbiciele Jare twierdzą, że ze swoimi gładkimi włosami wygląda jak lalka, księżniczka i anioł!

Jej popularność wzrosła po tym, jak fotograf ślubów, Mofe Bamuyiwa, uchwycił i udostępnił trzy jej portrety w mediach społecznościowych w ramach projektu, pisząc: „O tak, ona jest człowiekiem! Jest też aniołem! JARE.”

the_j3_sisters

We wrześniu ubiegłego roku Jare została zaproszona na Child Summit and Awards, które odbyło się w British Council Auditorium w Akrze w Ghanie, i omówiono temat: Wzmocnienie systemów ochrony dzieci w Afryce.

Tam zdobyła nagrody w kategorii najbardziej odważnego, a także najbardziej strategicznie zdrowego i przyszłościowego afrykańskiego dziecka z wymiernymi osiągnięciami w branży rozrywkowej jako ikona/modelka mody.

Blue link: https://www.tbgtechco.com

the_j3_sisters

Jare uczestniczyła w London Fashion Week i spacerowała po wybiegu obok znanych profesjonalnych modelek. W młodym wieku zaledwie 7 lat udaje jej się po prostu oczarować publiczność!

the_j3_sisters

Wyjątkowe piękno i talent trzech sióstr z pewnością zapewni im wszystkim świetlaną przyszłość!

Czytaj: W Kenii urodziła się zebra z plamami zamiast pasków