Ta japońska para zawsze ma dopasowane stroje

0
429

Wiele par lubi się podobnie ubierać, aby się uzupełniać. Słynne przykłady obejmują Davida i Victorię Beckhama z 1999 roku, kiedy ubrani byli w bliźniacze, skórzane komplety, w których wyglądali, jakby dopiero co uciekli ze zjazdu motocyklistów!

I oczywiście nikt nie mógł zapomnieć kultowego zdjęcia Britney Spears i Justina Timberlake’a. Para na gali American Music Awards w Los Angeles w styczniu 2001 roku pokazała się w dżinsie od stóp do głów.

Aktualnie w Japonii jest jedno małżeństwo, które obecnie przyciągnęło uwagę mediów. Znani na Instagramie jako bonpon511 (Pan Bon i Pani Pon lub Tsuyoshi i Tomi Seki), są małżeństwem od 41 lat i okazują światu swoją głęboką miłość, ubierając się w dopasowane stroje.

Tsuyoshi i Tomi zaczęli publikować zdjęcia swoich dopasowanych ubrań na Instagramie w 2016 roku i od tego czasu zdobyli ponad 831 000 obserwujących.

Zawsze mieli podobny gust w modzie, ale ich sława w Internecie skłoniła ich do noszenia pasujących strojów, gdziekolwiek się udają. Od stania w domu po odkrywanie przyrody, wyglądają bardzo stylowo obok siebie, gdziekolwiek się znajdują.

Szczęśliwa para kupuje większość swoich ubrań w sklepach na głównych ulicach, takich jak Uniqlo. Wierzą w podejście do mody „bez fanaberii” i zazwyczaj noszą klasyczne ubrania, takie jak dopasowane trencze, swetry i dżinsy.

Ulubione kolory duetu, jak widzimy po zdjęciach to czerwony i granatowy, i szczególnie lubią nosić dopasowane wzory. Zazwyczaj są to paski, kropki i krata.

„Oczywiście cieszymy się, że w mediach określa się nas mianem ikon stylu, ale tak naprawdę nie widzimy tak siebie” — mówi Tomi. „Nosimy proste, niedrogie ubrania, które każdy może kupić”.

Sprawdź poniżej pasujące stroje Tsuyoshi i Tomi i śledź ich historie stylów na Instagramie.

Poznaj Tsuyoshi i Tomi Seki, małżeństwo z Japonii, które słynie z ubierania się w dopasowane stroje.

Instagram
Instagram
Instagram

Są szczęśliwym małżeństwem od 41 lat.

Instagram
Instagram
Instagram

Zaczęli publikować zdjęcia swoich podobnych ubrań na Instagramie w 2016 roku.

Czytaj: Japoński chór zaśpiewał hymn Polski. Posłuchajcie genialne wykonanie!

Instagram
Instagram
Instagram

Dziś mają ponad 831 000 fanów na Instagramie.

Jeśli zerkniecie, małżeństwo na zdjęciach w domu, w lewym dolnym rogu ma czarnego kota. Możecie poznać jego historię czytając nasz wcześniejszy artykuł: Co to jest Maneki-Neko? Poznaj historię kota na szczęście

Instagram
Instagram
Instagram
Instagram

Nawet ich córka, Maya, czasami nosi stroje, które podkreślają styl jej rodziców.

Instagram
Instagram
Instagram

johannesfloe.com – Art to remember