Tancerka zmieniła kostium w połowie występu i zaskoczyła

0
415

Ludzie lubią oglądać różne reality show w domach. Zwłaszcza teraz, kiedy siedzimy zamknięci w domach, lubimy obejrzeć coś ciekawego.

Ta tancerka w połowie swojego występu zmieniła kostium i zaskoczyła wszystkich, a najbardziej swojego partnera, który miał do niej pretensje, że założyła złą sukienkę.

Niektóre występy potrafią naprawdę wprawić widzów w oszołomienie. Ta kobieta zapewniła oszałamiający spektakl, zmieniając swój kostium na scenie w mgnieniu oka. Przypomina mi to Katniss Everdeen „dziewczynę w ogniu” z filmu „Igrzyska śmierci„.

Udostępnione przez Shirish Kunder wideo na Instagramie pokazuje tancerkę, która zmienia jeden wspaniały kostium w drugi w trakcie występu. Zrobiła się to tak sprawnie, że musiałam obejrzeć jej występ kilka razy pod rząd, aby zrozumieć, jak ona to zrobiła.

Czytaj: Taniec może opóźnić oznaki starzenia się w mózgu

W wideo widzimy, jak kobieta podchodzi do swojego partnera tuż przed rozpoczęciem występu. Ma na sobie błyszczącą niebieską sukienkę, a jej partner wygląda na wyraźnie zdezorientowanego.

W tym momencie widzimy tekst, który brzmi: „Ona ma na sobie niewłaściwą sukienkę”.

Niemniej jednak zaczynają tańczyć i po kilku sekundach, gdy ona się kręci, kobieta zmienia cały swój kostium. Z niebieskiej połyskującej sukienki jej kostium zmienia się w oszałamiającą złoto-czarną sukienkę, dzięki czemu pasuje do stroju partnera.

To wideo zostało udostępnione 30 marca i od tego czasu stało się bardzo popularne. Wszystko w jej tańcu i jej niespodziewanej zmianie kostiumu jest wyjątkowe.

Zobacz również: Para taneczna wystąpiła w talent show. Sztuka na najwyższym poziomie, to trzeba zobaczyć!

johannesfloe.com – Art to remember