Te 30 kobiet zignorowało wstyd i udowodniło, że każde ciało można pokazać w bikini

0
834

Lato jest taką porą roku, że każdy chce wyglądać ładnie. Kobiety często walczą ze swoim ciałem, niewygodnymi ubraniami i szpilkami. Jednak te 30 kobiet pokazuje, że nie ma co się przejmować swoim ciałem. Każda kobieta może założyć bikini i nosić je dumnie!

Świat mody ewoluuje i staje się coraz bardziej integracyjny z szeroką gamą odzieży w dużych rozmiarach i modelami w dużych rozmiarach, zachęcającymi kobiety do noszenia różnych ubrań.

Chelsea uważa, że ​​wybory i swoboda wyrażania siebie są inspirujące. Przez lata nauczyła się kochać samą siebie i traktować swoje ciało tak, jakby to był najcudowniejszy kwiat.

„Musisz się zaopiekować tym kwiatem, podlewać, aby rosło, pozwalać żywiołom przejąć kontrolę i zawsze szanować czas potrzebny, aby stać się naprawdę kimś wyjątkowym”, powiedziała.

„Nienawiść rodzi tylko więcej nienawiści. Bez względu na to, jak kształtuje się Twoje ciało i ile ważysz, zawsze kochaj siebie. Czy to naprawdę ma znaczenie ile ważysz? To serce się liczy i sprawia, że jesteś tym, kim jesteś. A nie ciało”.

Dołącz więc do Chelsea i tych innych inspirujących kobiet, które wyjaśniają, dlaczego samo noszenie bikini nie jest aktem odwagi i dlaczego choroby skóry, rozstępy i cellulit są częścią bycia człowiekiem i nikt nie powinien odczuwać potrzeby zakrycia się ze względu na innych ludzi. Idź na plażę pełna radości tego lata!

Czytaj: Park wodny zabronił noszenia „bezczelnych” strojów kąpielowych

Czytaj: SZTUCZNA PLAŻA W JAROSŁAWCU – JEDYNA TAKA W POLSCE, WYJĄTKOWA NA SKALĘ EUROPY.