Te 4-minutowe filmiki przywracają wiarę w ludzi!

0
889
zdjęcie: youtube.com

Mówi się, że są albo dobrzy albo źli ludzie. Kiedy stajemy się świadkami okrutnych rzeczy, zadajemy sobie pytanie: czy jest jeszcze dobro na tym świecie? Czy można jeszcze spotkać dobrego człowieka?

Przez niektóre sytuacje w życiu tracimy wiarę w ludzi. Patrzymy jak szerzy się zło, jak hejt zaczyna niszczyć ludzi, jak zło pozostaje bezkarne, a my czujemy się bezsilni, bo nie potrafimy temu zapobiec. Nie potrafimy tego powstrzymać, pomimo dobrych chęci.

Dlatego zawsze trzeba przypominać sobie słowa piosenki, że „ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim„.  Światu nie jest potrzebny jeden, wielki, pojedynczy bohater. Światu potrzebnych jest wiele małych bohaterów, którzy małymi gestami zmienią świat na lepsze. A takim małym bohaterem może być każdy z nas!

Poniższe krótkie filmiki przywracają wiarę w ludzi. Tak naprawdę nieistotne jest skąd pochodzisz, jak wyglądasz i ile masz pieniędzy na koncie. Każdy może czynić dobro, pomagać, czy ratować zwierzęta w potrzebie.

Obejrzyj filmiki i uwierz, że jeszcze są dobrzy ludzie na tym świecie.

\

PRZECZYTAJ TAKŻE: KOBIETA ZAOPIEKOWAŁA SIĘ BEZPAŃSKIM KOTKIEM. GDY ZWIERZĘ OTWORZYŁO OCZKA, WSZYSCY BYLI ZACHWYCENI! – f7dobry.com

Interesują Cię ciekawostki ze wszystkich miast? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl