Te kaczki nigdy nie kąpały się w wodzie. Zobacz ich pierwszą kąpiel w rzece i niesamowitą radość!

0
668

Grupa kaczek nie miała możliwości swobodnego pływania w naturalnym środowisku od samego urodzenia. Na szczęście kaczki zostały niedawno uratowane przez Woodstock Farm Animal Sanctuary w High Falls, Nowy Jork. Zobacz ich reakcję na pierwszą kąpiel w rzece. Musisz to zobaczyć!

Te kaczki większość czasu spędzały w zagrodach bez odpowiedniego dostępu do wody lub odpowiedniego odżywiania. Na szczęście zostały uratowane. Ratownicy przetransportowali je do miejsca, w którym były bezpieczne.

Gdy kaczki znalazły się nad brzegiem rzeki, pierwszy raz widziały wodę i nikt nie spodziewał się ich reakcji. Początkowo kaczki trzymały się razem, były nieufne i nie ma się co im dziwić.

Z racji, że nigdy wcześniej nie widziały wody, zachęcenie ich do kąpieli wcale nie było takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Jednak powoli, z pomocą ludzi, udało się!

W końcu jedna kaczka przekonała się, jakie to cudowne i zaczęła szaleńczo się pluskać. Później dołączyły do niej kolejne kaczki.

Zobaczcie ten moment czystej radości.

PRZECZYTAJ TAKŻE: ZŁĄCZ SWOJE DŁONIE I ZOBACZ JAK UKŁADAJĄ SIĘ LINIE – TO POWIE WIĘCEJ O TOBIE NIŻ MYŚLISZ! – f7dobry.com

Źródło: youtube.com, thedodo.com