Te naturalnej wielkości żyrafy trzymają żyrandole w pysku

0
718

Jeśli jesteś fanem wszystkich dziwnych i cudownych rzeczy – zwłaszcza jeśli chodzi o wystrój domu – z pewnością docenisz tę naturalną rzeźbę żyrafy, która trzyma w pysku żyrandol.

Włoski projektant Marcantonio połączył siły z Qeeboo, aby stworzyć „Giraffe in Love”. Projektanci mówią: „Żyrafa w miłości reprezentuje ironię i lekkość: żyrafa jest zakochana, ale jeszcze tego nie wie, ponieważ jej serce jest dalekie od głowy i żyje miłością beztrosko”.

Marcantonio inspirowany jest relacją między człowiekiem a naturą, ale jego dzieła zawsze mają zabawną stronę. Często kieruje swoją dziecięcą wyobraźnię, aby wymyślić swoje kapryśne projekty, a projekt „Giraffe in Love” nie jest wyjątkiem.

Dostępne w różnych kolorach – czarnym, białym i pastelowych kolorach – żyrafy mają 2,6 metra wysokości, czyli tyle, ile w rzeczywistości mają średnie, młode żyrafy.

Każda żyrafa trzyma w pysku klasyczny żyrandol w stylu Marie-Therese, który jest całkowicie odporny na wiatr i wodę, dzięki czemu klienci mogę umieścić żyrafę zarówno w wewnątrz pomieszczenia lub na zewnątrz.

Czytaj: Ten „żywy” żyrandol zawiera liście wypełnione algami, które naturalnie oczyszczają powietrze

Jeśli nie masz miejsca na tak dużą żyrafę, możesz wybrać wersję ścienną (173 cm) lub miniaturową wersję o wysokości zaledwie 1 metra. A jeśli żyrafa nie jest Twoim ulubionym zwierzęciem, Marcantonio zaprojektował całe zoo lamp zwierzęcych, które z pewnością wydobędą Twoją dziką stronę.

Sprawdź „Giraffe in Love” poniżej oraz inne projekty Marcantonio inspirowane zwierzętami. Jeśli podoba Ci się ta kolekcja, możesz tutaj kupić własną żyrafę.

Marcantonio: Strona internetowa | Facebook | Instagram
Qeeboo: Strona internetowa | Facebook  | Instagram

Marcantonio połączył siły z Qeeboo, aby stworzyć „Giraffe in Love” – naturalnej wielkości, trzymająca żyrandol rzeźbę żyrafy.

Każda żyrafa trzyma w ustach klasyczny żyrandol w stylu Marie-Therese.

Są również dostępne mniejsze żyrafy w wersji naściennej.

Jeśli nie masz miejsca na gigantyczną żyrafę, sprawdź inne projekty oświetleniowe inspirowane zwierzętami.

Czytaj: W Wielkiej Brytanii można spać w towarzystwie lwów i tygrysów