Te niesamowicie urocze lampki nocne pomogą Twojemu dziecku spać spokojnie

0
774

W pewnym momencie życia wielu z nas doświadczyło paraliżującego strachu, gdy wokół była ciemność. Dla dzieci normalną częścią ich rozwoju jest banie się ciemności.

Gdy maluchy zaczynają poznawać otaczający ich świat, wiele rzeczy może ich przerazić, zwłaszcza fikcyjne stworzenia, takie jak duchy lub potwory, które mogą ukrywać się tam, gdzie nikt ich nie widzi.

Jednak jeśli chodzi o dorosłych, ten irracjonalny strach może oznaczać, że cierpią na fobię zwaną nyktofobią.

Jeśli Twoje dziecko lub Ty boisz się ciemności, oto rozwiązanie – urocze lampki nocne w kształcie zwierząt.

rakuten

Wierzcie lub nie, dorośli często boją się ciemności. Według psychologa klinicznego Johna Mayera: „Szacuje się, że 11 procent populacji USA boi się ciemności”. Jeśli więc znajdujesz się w nieszczęśliwej 11%, oto jedna rzecz, która ci pomoże – nocne światło.

Czytaj: Lampka do pokoju, która wygląda jak Księżyc!

Lampka kurczaczek

rakuten

Lampki nocne mają różne kształty, rozmiary, poziomy jasności i tak dalej… W rzeczywistości jest ich tak wiele, że wybór jednej lampki może być trudny.

rakuten

Ale oto najlepszy wybór dla każdego miłośnika zwierząt – lampy w kształcie maleńkich zwierząt! Znaleźliśmy te słodkie lapmki na japońskiej stronie e-commerce Rakuten, i szczerze mówiąc, nie jesteśmy zaskoczeni, ponieważ Japończycy zwykle stoją za większością najsłodszych rzeczy.

Lampka kaczuszka

rakuten

Te urocze lampki LED to doskonały sposób na subtelne oświetlenie pokoju, eliminując tę przerażającą ciemność bez zakłócania snu.

rakuten

Jeśli masz ochotę spać w ciemności, ale boisz się pójść do łazienki, możesz lekko stuknąć tę lampę, aby ją włączyć, a nawet zabrać ze sobą.

Lampka jeleń

 rakuten

Oświetlenie można dostosować do żądanej jasności, a nawet ustawić zegar.

rakuten

Lampa ma różne jasne kolory, kształty i rozmiary.

Lampka piesek

rakuten

Kot, pies, królik, a nawet kaczka – lampki kryją się pod wieloma postaciami.

Lampka miś

rakuten

Cena podana na Rakuten jest różna, a średnia wynosi 25 USD (100 zł) w zależności od lampy. Zamów swoją ulubioną i powstrzymaj strach przed ciemnością w najpiękniejszy sposób!

Lampka kotek

 rakuten

Lampka króliczek

rakuten

Lampka świnka

rakuten

Czytaj: Na tych osiedlach nie chcą mieszkać mieszkańcy Wrocławia