Ten buldog uwielbia oglądać ulicę przez otwór, więc jego właścicielka namalowała kostium na płocie

0
904

Podczas blokady przez koronawirusa ludzie próbują znaleźć różne sposoby, aby rozjaśnić swoje nudne życie, często nurkując w głąb Internetu, aby znaleźć zabawne rzeczy.

Dlatego nic dziwi, że w sieci pojawiają się zabawne filmy, a najnowsze popularne nagranie przedstawia tego uroczego psa.

Ktoś nagrał uroczego buldoga, który z zaciekawieniem obserwuje ulicę przez specjalnie wycięty otwór w płocie i udostępnił materiał w Internecie. W krótkim czasie nagranie stało się popularne i zebrało tysiące polubień.

Czytaj: 18 zwierząt, które nie mogą rozstać się ze swoimi ulubionymi zabawkami i pilnują ich, podczas gdy właściciele je naprawiają

Okazuje się, że pies pochodzi z Gråsten w Danii i nazywa się Bogart!

Właścicielka Bogarta, Ranveig Bjørklid Levinsen, udostępniła wideo na swojej stronie w mediach społecznościowych z krótkim podpisem: „Bogart stał się popularny w Danii. Profil psa na Instagramie jest również bardzo popularny.

„Mieszkam w południowej części Danii, w starym domu wraz z moim mężem, Clausem i naszymi dwoma buldogami, Winstonem i Bogartem” – powiedziała właścicielka psów w wywiadzie dla Bored Panda.

Więcej informacji: Facebook

To krótkie nagranie zapewniło Bogartowi popularność i pies stał się gwiazdą online.

Kongen

Kongen af Vejen? king of the road ?➡️Følg 112nyheder hvis du støtter hverdagens helte!

Publisert av 112nyheder Fredag 1. mai 2020

„Jest 4-letnim buldogiem angielskim. Mamy także jego matkę, Winston (suczka nie dba o męskie imię). Gdy suczka miała 8 lat, zdecydowaliśmy, że musi mieć małe. I wtedy pojawił się Bogart – był najmniejszy i całkowicie słodki. Ma wyjątkową osobowość i jest taki zabawny – naprawdę kocham tego małego faceta” – powiedziała właścicielka psów.

„Żyjemy w pobliżu ścieżki spacerowej, tak wiele osób przechodzi obok każdego dnia, a psy są po prostu bardzo ciekawe, co dzieje się za płotem” – wyjaśnił właściciel. „Aby zapobiec temu, że psy uciekają za ogrodzenie, zrobiliśmy dziury, żeby mogły obserwować, co się dzieje za ogrodzeniem. A żeby było jeszcze śmieszniej, narysowaliśmy z drugiej strony płotu stroje” – wyjaśnia kobieta.

„Takie otwory z namalowanymi postaciami, które można spotkać w parkach rozrywki. Wystarczy włożyć głowę, a reszta ciała jest namalowana” – wyjaśnia właściciel.

Czytaj: GWARA POZNAŃSKA – SPRAWDŹ, CZY WIESZ CO OZNACZAJĄ WSZYSTKIE ZWROTY!