Ten domek na drzewie pozwala Ci spać pod gwiazdami w afrykańskim buszu

0
771

Przeżyj wspaniałe chwile w Afryce podziwiając niebo pełne gwiazd w luksusowym „Ngala Treehouse”, bezpiecznym domku na drzewie w samym środku rezerwatu, z dala od Wi-Fi i sztucznego światła.

Ngala Private Game Reserve, położony pomiędzy południowoafrykańskim rezerwatem przyrody Timbavati a Parkiem Narodowym Krugera, jest oazą na pustyni.

Poszerzono tam ofertę, wprowadzając Ngala Treehouse Experience (czyli domek na drzewie), który pozwala odwiedzającym podziwiać gwiezdne niebo i afrykańską przyrodę.

Domek na drzewie ma cztery poziomy i jest otoczony naturalnymi krzewami. Obejmuje dwa miejsca do spania: poziom 3 jest zasadzony i odporny na warunki pogodowe, z łóżkiem typu king-size, oraz poziom 4: miejsce do spania pod chowaną markizą.

W takim domku możesz wznieść toast za zachód słońca. Możesz cieszyć się pysznymi drinkami i przekąskami na górnym poziomie, kolacją piknikową.

Ten domek na drzewie oferuje luksus i wygodę. Gwarantuje intymne wrażenia z dzikiej, afrykańskiej przyrody.

W domkach nie ma Wi-Fi, więc goście są zachęceni do tego, aby odłożyć swoje smartfony i zanurzyć się w afrykańskim świecie. Panele słoneczne pozwalają jednak ładować telefony komórkowe i aparaty fotograficzne.

Cena za dobę w takim domku na drzewie wynosi 8500 ZAR (około 560 USD, czyli około 2100 zł) za noc.

Czytaj: W tym niesamowitym domku można spać obok lwów i tygrysów

Ngala Treehouse Experience pozwala ci spać pod gwiazdami w afrykańskim buszu.

W domku są dwa miejsca do spania oraz w pełni zaopatrzona kuchnia, wszystko gwarantuje luksusowe przeżycia.

Ngala Treehouse Experience: Strona internetowa

Czytaj: WIELKIE PĘKNIĘCIE JEST DOWODEM NA TO, ŻE AFRYKA WSCHODNIA DZIELI SIĘ NA DWIE CZĘŚCI.