Ten elegancki stół jest również pięknym ogrodem dla sukulentów

0
713

Jeśli jesteś miłośnikiem roślin domowych, prawdopodobnie brakuje Ci już miejsca na te piękne rośliny. Właśnie dlatego BloomingTables opracował genialne rozwiązanie, które pozwala zebrać wiele roślin w jednym miejscu, oszczędzając jednocześnie miejsce.

W kampanii Kickstarter zespół innowatorów i miłośników przyrody zadebiutował prezentując BloomingTables – elegancki mebel, który pełni również rolę ogrodu.

„Istnieje wiele oszałamiających gatunków roślin i niezliczone sposoby tworzenia aranżacji. Istnieją jednak ograniczone opcje utrzymania roślin domowych ”- twierdzą twórcy Kickstarter.

„BloomingTables narodziło się z idei, że piękne rośliny zasługują na piękne domy. Stworzyliśmy produkt, który wprowadził charakter i radość do naszego domu i chcemy podzielić się tym doświadczeniem z innymi. ”

Minimalistyczny design stołu mierzy 76 cm wysokości, 84 cm długości i 27 cm szerokości. Ma stalowe nóżki, wodoszczelny akrylowy spad, hartowany szklany blat o grubości 6 mm, cztery odporne na promieniowanie UV przyssawki do przytrzymywania szkła na miejscu oraz malowaną donicę z forniru klonowego. Aby ją użyć, wystarczy wypełnić ją warstwą żwiru i węgla aktywowanego, aby wchłonęła wodę, a następnie stworzyć własną, piękną kwiatową kompozycję.

Kiedy Twoje rośliny będą potrzebowały wody, po prostu zdejmij szklany blat, dolej wody i połóż blat z powrotem. Stół najlepiej nadaje się do miejsca, gdzie sięga światło słoneczne, ale zaleca się również stosowanie lampy z żarówką.

Czytaj: Kaktusowe ciasta, które wyglądają jak rośliny

Przedstawiamy BloomingTables – elegancki mebel, który pełni również rolę ogrodu.

BloomingTables: Strona internetowa |Facebook| Kickstarter

Czytaj: NOWA RESTAURACJA PUMO DI PUGLIA WE WROCŁAWIU – POCZUJ SIĘ JAK WE WŁOSZECH