Ten husky został porzucony przez właściciela ze względu na swój zabawny wygląd

0
705

Większość ludzi kocha bezgraniczną miłością swojego zwierzaka domowego, którym jest najczęściej pies lub kot. Zwłaszcza, jeśli to małe coś jest najlepszym przyjacielem człowieka.

W końcu, jak ktokolwiek mógłby się oprzeć tych puchatym czworonogom, które podskakują, machają ogonem z podniecenia, gonią każdy przedmiot, który można znaleźć w domu lub wpadają na szklane drzwi po zobaczeniu ptaka na zewnątrz.

Niestety, nie wszystkie psy są kochane bezwarunkowo i niektóre mają trudności ze znalezieniem kochającego domu na zawsze, mimo że mają wspaniałą osobowość.

Ten husky jest jednym z takich psów. To kochana sunia, która się wabi Jubilee została obdarzona uroczą osobowością, ale jej wygląd jest tak wyraźny i tak oryginalny, że niektórym to przeszkadza.

Husky ze skrzyżowanymi oczami został odrzucony przez właściciela z powodu jej wyglądu i od tego czasu stara się znaleźć stały dom.

Czytaj: 23 zwierzęta, które były zaskoczone tym, co zobaczyły. Nie tego się spodziewały!

Zdjęcie: HuskyHouse

Caroline Hilliard, która pracowała z sunią w Husky House prawie dwa lata temu, powiedziała, że była ona zawsze słodkim i bardzo kochanym pieskiem.

„Tak bardzo ją kochałam i chciałam ją adoptować, ale cieszyłam się, że ktoś inny zamierzał ją uratować. Była taka nieśmiała, ale chciała być kochana. Mam nadzieję, że teraz pójdzie jej lepiej. Zamierzam opublikować kilka jej zdjęć, mimo że była wtedy o wiele chudsza (zbyt chuda)” – powiedziała Hilliard.

Pracownicy Husky House, w którym obecnie sunia mieszka, mówią, że chociaż może być dość nieśmiała w stosunku do ludzi, ma największe serce i tak bardzo kocha ludzi, że chciałaby w końcu mieć własnego człowieka, własnego właściciela, który ją pokocha za to, jaka jest.

Zdjęcie: HuskyHouse

Chociaż wiele osób komentowało chęć jej adopcji, Husky House nie otrzymało wielu oficjalnych zapytań. Jednym z powodów może być to, że ludzie mieszkają za daleko.

„Wymagamy wizyt domowych (niestety nie przez Skype, ponieważ nie wszyscy są uczciwi). Musimy upewnić się, że pies pójdzie do kochającego domu”.

Czytaj: NAUKOWCY ODKRYLI NA SYBERII CIAŁO 18 000 – LETNIEGO SZCZENIAKA