Ten mężczyzna ma obsesję na punkcie złota

0
324

Mężczyzna z obsesją na punkcie złota nosi do dwóch kilogramów biżuterii, jeździ pozłacanym samochodem.

39-letni Wietnamczyk ostatnio stał się popularny z powodu swojej obsesji na punkcie złota, noszenia kilku kilogramów biżuterii na szyi i rękach oraz jeżdżenia pozłacanymi samochodami i motocyklami.

Tran Duc Loi, przedsiębiorca z wietnamskiej prowincji An Giang, cieszy się dużym zainteresowaniem w swoim rodzinnym kraju z powodu fascynacji najpopularniejszym metalem szlachetnym na świecie.

Przez ostatnie trzy lata Tran, który zarabia na życie, sprzedając południowoamerykańskie jaszczurki jako luksusowe zwierzęta domowe, otaczał się złotem, aby zwiększyć swoje szczęście i dobrobyt. Wierzy, że złoto przyciąga szczęście w biznesie, więc stara się nosić go jak najwięcej.

„Na początku miałem na sobie tylko kilka biżuterii, a potem dodawałem kolejne. Zacząłem odczuwać wagę, ale przyzwyczaiłem się do tego” – powiedział Tran Duc Loi. „Staram się znaleźć równowagę, ponieważ małe złote akcesoria mogą łatwo się zepsuć, podczas gdy zbyt grube są zbyt ciężkie, aby nosić je przez długi czas”.

Oprócz ekstrawaganckiej biżuterii, którą można zobaczyć w jego popularnych nagraniach na TikTok, Duc Loi ma również złotego kabrioleta Lexusa oraz kilka złotych motocykli. Twierdzi, że wszystkie są pozłacane, ale osobiście trudno w to uwierzyć, biorąc pod uwagę ryzyko pozostawienia któregokolwiek z nich bez nadzoru. Uważa się, że sam proces złocenia kosztował kilkaset milionów wietnamskich dongów.

Czytaj: Pierwszy cyrkularny butik we Wrocławiu

Tran Duc Loi ujawnił, że za każdym razem, gdy wychodzi, nosi prawie 2 kilogramy złotej biżuterii, w tym 250-gramowy naszyjnik w kształcie smoka, 10 masywnych złotych pierścieni, grubą bransoletę i duży pozłacany zegarek. Nie nosi jednak wszystkich rzeczy przypadkowo, opierając się na zasadach feng-shui.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

„Podążam za feng shui, ponieważ mam złote przeznaczenie, więc pasuję do koloru złota” – powiedział influencer.

Czytaj: Fascynujący powód, dla którego olimpijczycy gryzą swoje medale

Chociaż niektórzy krytykowali Tran Duc Loi za popisywanie się swoim bogactwem i dawanie złego przykładu młodzieży, jego filmy na TikTok uczyniły 39-latka gwiazdą mediów społecznościowych. Niektóre z jego klipów mają miliony wyświetleń, a wielu komentowało, że chcieliby być jak Tran otoczony złotem.

@ducloitran67ag

Buổi chiều nhẹ cùng ae tít tóc vui vẻ nha cả nhà

♬ nhạc nền – Đức Lợi Trần – Đức Lợi Trần

„Chciałabym też mieć dużo pieniędzy na takie luksusowe przyjemności” – skomentowała jedna osoba.