Ten prezenter pogody zaczął pracę w domu. Jego kotkę pokochali wszyscy!

0
608

Praca w domu ma swoje zalety. Na przykład możesz spędzać więcej czasu ze swoim zwierzakiem, który może nie do końca szanować Twoje godziny pracy i przestrzeń osobistą.

Tak właśnie było u prezentera pogody w WFIE-TV Jeffa Lyons’a. Mimo, że tak wielu z nas siedzi teraz w domu, każdy chce wiedzieć, jaka będzie pogoda. Dlatego prezenterzy pogody kontynuują swoją pracę z domu.

A Lyons zwrócił uwagę ludzi nie tylko ze względu na pogodę, o której mówił, ale także ze względu na kotkę. Betty stała się gwiazdą Internetu!

Więcej informacji: Facebook

Meteorolog Jeff Lyons, zabrał swój zielony ekran do jadalni, aby pracować z domu. Dzięki temu mógł dalej informować widzów i pogodzie i zachować bezpieczny dystans społeczny, ale jego kotka Betty nie przejmowała się tym dystansem.

Czytaj: Gigantyczne koty

Zdjęcie: Jeff Lyons

Aby przestrzegać zasad, Jeff Lyons założył swoje nowe studio w jadalni. „Praca w domu jest przygodą. W jadalni mam ustawione studio i zielony ekran” – powiedział w wywiadzie dla Bored Panda.

Lyons zdał sobie sprawę, że jego urocza kotka sama jest aspirującym prognostą pogody, który nieustannie nalega na udział w programie. Okazuje się, że ludzie kochają jej obecność!

Jeff Lyons

„Betty była pod stołem w jadalni podczas jednej z mojej transmisji, a reżyser poprosił, żebym ją pokazał, bo chciał ją zobaczyć, więc podniosłem ją do kamery. Mieliśmy ostatnie 30 sekund, więc trzymałem ją w ramionach dla zabawy”.

Jeff Lyons

Od czasu, gdy kotka zadebiutowała w programie na początku kwietnia, coraz więcej osób zaczęło oglądać transmisje Jeffa.

So, Betty is now viral on the Internet ! I've had a lot of requests for the video, so here is the behind-the-scenes (thanks to Jackie Monroe at the studio) and then what went over the air. As you can see, Betty needs to be limbered up before showtime ! What should our next stunt be ?

Publisert av Jeff Lyons – 14 News Mandag 13. april 2020

Niektórzy widzowie pochodzą nawet z Europy i Australii, więc jasne jest, że nie interesuje ich prognozy pogody.

Jeff Lyons
Jeff Lyons

Zapytany, jak Betty trafiła do jego domu, Lyons powiedział, że jego rodzina została wybrana przez kotkę. „Betty pojawiła się na naszym parapecie około 11 lat temu. Moja córka, która miała wtedy 10 lat, błagała, by ją zatrzymać. Zawsze dorastałem wśród koty, więc szybko się zgodziłem”.

Jeff Lyons

Obecnie Jeff Lyons sam się izoluje ze swoją rodziną w domu. „Moja 31-letnia żona i trójka naszych dzieci: Natalie 21 lat, Justin 24 lata i Patrick 27 lat. Wszyscy siedzimy w domu, ponieważ dzieci przerwały studia i pracę. Mamy szczęście, że możemy ten czas spędzać razem i modlimy się za osoby dotknięte wirusem. Żyjemy w nadziei – jak wszyscy – że wkrótce to minie” – powiedział Jeff.

Czytaj: LUSTRZANY DOM POŚRÓD SZWAJCARSKICH GÓR