Ten produkt za grosze zdziała cuda w przypadku popękanych pięt

0
1741
Popękane pięty nie tylko brzydko wyglądają i wywołują uczucie dyskomfortu. Zdjęcie: shutterstock.com

Popękane pięty mogą popsuć cały wygląd. Słoneczna pogoda sprzyja zakładaniu sandałów przez panów i szpilek lub klapek przez kobiety. Popękane pięty nie są ładne dla oka. Pomijając brzydki wygląd, odczuwa się także ból, chociażby przy zakładaniu skarpetek. Chcąc się jak najszybciej pozbyć tego problemu, wystarczy użyć tego produktu za grosze.

Rozpraw się z popękanymi stopami raz na zawsze! Pomocna okaże się skrobia kukurydziana.

Ten sposób jest prosty i wydawać by się mogło, że takie proste rozwiązanie nie będzie skuteczne. Jednak zdziwisz się, jak szybko sobie poradzisz z tym problemem. Nie musisz kupować drogich maści ani kremów, wystarczy użyć tego, co masz w swojej kuchni.

Mam na myśli skrobię kukurydzianą. Ten z pozoru zwykły proszek to świetne remedium na popękane pięty.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Świetny sposób na rwący ból nóg. W końcu będziesz spać spokojnie.

Popękane pięty należy posypać skrobią kukurydzianą przed snem. Sprawdź, czy skrobia dostała się do wnętrz pęknięć. Załóż skarpetki i połóż się do spania. Rano należy zdjąć skarpetki i dokładnie spłukać stopy pod prysznicem. Pierwsze efekty już powinny być widoczne. Stopy powinny być mniej popękane i bardziej gładkie.

Jeśli pęknięcia w Twoich stopach są naprawdę głębokie, przed posypaniem stóp skrobią należy do pięt użyć pumeks i delikatnie usunąć górną warstwę naskórka stóp. Po tym należy posypać stopy skrobią, założyć skarpetki i pójść spać, jak wyżej opisana metoda. Regularne stosowanie skrobi kukurydzianej będzie cudowne dla Twoich stóp. W przypadku każdej osoby rezultat może się różnic, więc warto spróbować i samemu ocenić.

Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź 
f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź 
f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź 
f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź 
f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź 
f7warszawa.pl