Torty rozwodowe są coraz bardziej popularne

0
1259

Podanie tortu jest bardzo eleganckim i miłym przyjęciem swoich gości.

Okazji do świętowania może znaleźć się mnóstwo. Mogą to być urodziny, imieniny, chrzciny, ślub, rocznica, Pierwsza Komunia, wygrana w totka czy po prostu spotkanie po latach z przyjaciółką.

Coraz popularniejszą okazją do świętowania jest wyprawianie imprez z powodu rozwodu. W końcu ucieczka z więzienia to też początek nowego, lepszego życia. Torty rozwodowe są szczególnie popularne w Stanach. Czy za kilka lat takie imprezy będą również organizowane w Polsce?

Ślub bez wątpienia jest jednym z najszczęśliwszych dni w życiu każdego. Jeśli jednak para źle się dobierze, coraz częściej okazuje się, że jeszcze szczęśliwszym dniem jest dzień rozwodu. Dzień uwolnienia się od toksycznego, niszczycielskiego, agresywnego, zaborczego czy zdradzającego męża (lub żony oczywiście). W takiej sytuacji dzień rozwodu może być świetną okazją do świętowania wolności i przywrócenia kontroli nad własnym życiem.

Niestety, z każdym rokiem coraz więcej małżeństw się rozpada, dlatego coraz mniej dziwią przyjęcia rozwodowe. Najczęściej są to mocno zakrapiane alkoholem imprezy, gdzie gra głośno muzyka i są szalone rozrywki, co ma podkreślić odzyskaną wolność i swobodę. I właśnie na takich imprezach obowiązkowo musi pojawić się tort rozwodowy.

Zobaczcie najbardziej pomysłowe torty na tę okazję.

Z każdym rokiem rośnie liczba rozwodów. Zdjęcie: pixabay.com

Współcześni cukiernicy potrafią stworzyć torty, które wyglądają jak dzieła sztuki, a nie jak wyrób kulinarny. Lukrowa masa plastyczna daje pole do działania, ponieważ można z niej lepić niczym z modeliny. Dzięki temu torty można przyozdobić w najróżniejszy sposób, zgodnie z wizją klientów.

Czytaj: Mąż przyznał się do romansu z siostrą żony. Napisał list z prośbą o rozwód. Zobacz genialną odpowiedź żony!

Torty rozwodowe

Torty z okazji rozwodu często są złośliwe, ironiczne, wpijające szpilkę w byłego męża bądź byłą żonę, naśmiewając jego bądź jej wady i często zabawne. Głównym przesłaniem jest pokazanie, że małżeństwo było piekłem na ziemi, a rozwód jest błogosławieństwem.

Poniżej przedstawiamy 10 tortów, które pokazują, że rozwód to radosny i szczęśliwy moment w życiu i że należy go świętować, nie przejmując się spożytymi kaloriami i ilością wypitego alkoholu w ten dzień.

1. Coś dla fanów Gwiezdnych Wojen, czyli „Niech rozwód będzie z Tobą”

2. Torty rozwodowe często parafrazują najsłynniejsze powiedzenia.

3. Po trudnym rozwodzie nic tak nie cieszy jak świadomość, że ma się go już za sobą. Na torcie jest napis: „To koniec Kochanie”.


4. Przyszłość ex-małżonka nie rysuje się w jasnych barwach.

5. Prosto i na temat.

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/515732594813492153/

6. Tort pokryty dokumentami rozwodowymi.

7. „Powinnyśmy się zacząć spotykać z innymi” – to zdanie zapewne rozpoczęło rozwodową lawinę

8. Czasem tort jest okazją, by wykrzyczeć światu swoje nowe plany. Na tym torcie jest napisane: „Wyjeżdżam do Australii bez Ciebie”.

9. Były mąż leży pod tortem.

10. Rozwód jest czasem jak odcięcie ciążącej kuli u nogi. Widzimy napis: Jesteś wolny!!!”.

11. Tutaj troszkę strasznie wyszło.

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/157555686941594666/

12. Krwawo i dosadnie.

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/157555686940531356/

13. Od miłości do nienawiści…

Zdjęcie: www.topito.com/

Źródło: vorply.com

Czytaj: RZĄD PLANUJE WPROWADZIĆ KARĘ ZA ROZWÓD. SKORZYSTA NA TYM ZUS.